1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

מכבי מוזילה את תשלומי הביטוחים המשלימים

12,889 חברים חדשים הצטרפו למכבי במעבר האחרון, ובחרו לקבל את שירותי הבריאות הטובים בישראל, שבאו לידי ביטוי ביתר שאת בתקופת הקורונה • מנכ"ל מכבי, מר רן סער: "בחודשים האחרונים זכינו לחזק את מעטפת שירותי הבריאות לכלל החברים – החולים, הבריאים, המבודדים והמחלימים כאחד"

כתבה מקודמת, כ"ב אב תש"פ 12/08/2020 13:03

כנס מכבי כנס מכבי צילום: יח"צ

מכבי שירותי בריאות מסכמת את נתוני המעבר האחרון, המצביעים על המשך מגמת הצמיחה הברורה: 12,889 חברים חדשים הצטרפו למכבי, ובחרו – בשיאה של תקופת הקורונה – לקבל שירותי בריאות טובים, מקצועיים ורגישים יותר.

בתוך כך, מבשרת מכבי על הוזלה במחירי הביטוחים המשלימים, שיחסכו מאות שקלים בשנה למשפחה, ובסך הכל יעמדו על כ-430 מיליון ₪ לשנה במצטבר לכלל החברים. מהלך ההוזלה הינו באישור משרד הבריאות, וההנחה תחול אוטומטית על כל חברי מכבי, מבלי שנדרש מהם לבצע פעולה מסוימת. במכבי מדגישים כי המעבר בין הקופות מתבצע בקלות, וכי רצף הזכויות אינו נקטע.

נתוני המעבר האחרון חוברים אל נתוני ההצטרפות בשנים האחרונות, מהם עולה כי מכבי היא הקופה היחידה שצומחת כבר חמש שנים ברציפות; ע"פ נתוני דו"ח הביטוח הלאומי, סיכמה הקופה את 2019 עם 31,713 חברים חדשים (נטו), ושיעור נאמנות גבוה במיוחד. מגמות אלה ממשיכות גם בשנה הנוכחית בכלל, ובחודשי הקורונה בפרט – בהם התגלו שירותי מכבי במלוא תפארתם –מתקדמים, מקצועיים ומלווים בשירות מלא חמלה.

מנכ"ל מכבי, מר רן סער: "בחודשים האחרונים פעלנו מסביב לשעון על מנת להעניק לחברים את כל הדרוש להם – ויותר. רתמנו את מומחיות הצוותים אל רגישותם וחמלתם הטבעית, וזכינו לחזק את מעטפת שירותי הבריאות לכלל החברים – החולים, הבריאים, המבודדים והמחלימים כאחד".

רוצים לחסוך מאות שקלים בשנה למשפחה? הקליקו והשאירו פרטים >>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עבודה בעניים "מוזילה" המחירים ירדו בחצי שקל גג.  


  2. ממש בושה  

    לא מבין

  3. שקר גס  


;