1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

מחיקת BDI שלילי לחרדים

הרבה אנשים חושבים שברגע שנמצא עבורם דירוג BDI שלילי – גורלם נחרץ לנצח. המחשבה הזו היא טעות ביסודה • כדי להבין מדוע: כנסו לכתבה הבאה

כתבה מקודמת, כ"ג אב תש"פ 13/08/2020 12:49

רישומים רישומים צילום: stockunlimited

הרבה פעמים אנחנו עומדים בפני מצב שבו אנחנו רוצים לקבל הלוואה מהבנק, לקבל משכנתא או לפתוח עסק עם כרטיס אשראי פעיל, ונתקלים בסירוב. בנוסף, ברור לנו שצ'קים שנכתוב עלולים לחזור, ובאופן כללי אנחנו מודעים לכך שהמצב הכלכלי שלנו לא מאפשר לנו להתקדם הלאה אל עבר אפשרויות חדשות שיעזרו לנו להמשיך ולהתפתח. כל זאת קורה בדרך כלל העקבות דירוג BDI שלילי, אבל אל דאגה – אתם לא לבד בזה, ויש לזה פתרון. מחיקת BDI שלילי לחרדים אפשרית היום בעזרת קפטן חיסכון, אז בואו ונראה איך אפשר לעשות את זה.

מחיקת BDI שלילי לחרדים – זה אפשרי

הרבה אנשים חושבים שברגע שנמצא עבורם דירוג BDI שלילי – גורלם נחרץ לנצח. המחשבה הזו היא טעות ביסודה, וחשוב לדעת את זה, ולמה? ראשית חשוב להבין כי אין דבר כזה "BDI שלילי", אלא דירוג אשראי שלילי וישנן לשכות אשראי שאמונות על קבלת המידע מהמאגר של בנק ישראל ולשקף את נתוני האשראי בדו"ח מסודר. הגורמים שמעבירים אל חברות d&b ו-BDI את המידע שעל פיו נקבע עבורכם דירוג BDI שלילי הן חברות שממש כמונו, בני האדם, יכולות גם הן לטעות לא פעם. מספיק שרישום עבורכם התבצע בצורה לא נכונה והופ – אתם כבר בדרך לדירוג BDI שלילי.

ברגע שאתם מודעים לעובדה שקיים עבורכם דירוג שלילי, דעו לכם שהאפשרויות ממש לא נגמרות, להיפך – הסיפור הזה רק מתחיל. מחיקת BDI שלילי לחרדים יכולה להתקיים באמצעות אמביציה ונחישות, וקפטן חיסכון הוא בדיוק המוצא שאליו כדאי לכם לגשת ברגע הזה.

על טעויות משלמים

אז לא, המטרה היא לא לפצוח במסע ריבים וויכוחים אל מול הגופים השונים שהעבירו עליכם מידע שעל פיו נקבע ה-BDI השלילי שלכם, אבל המטרה היא בהחלט כן לשנות את הדירוג הזה. קודם כל, כדי להיות מודעים למצב שלכם כדאי להפיק לעצמכם דו"ח נתוני אשראי עצמי כמו גם דו"ח עיון בנתוני אשראי. שני הדו"חות האלו יכולים לשקף לכם את תמונת המצב שלכם, ולאפשר לכם להבין איפה בדיוק אתם עומדים.

בשלב הבא, במידה ותמצאו טעויות בדו"חות, מצב שהוא לגמרי שכיח וקורה בקרב הרבה מהאנשים, תוכלו לפנות אל חברות BDI ו-d&b ולבקש מהן לתקן את הטעויות האלו. החברות אמורות לפנות אל הגורמים שעל פי הטענה שלכם טעו בהעברת הנתונים, והגורמים בשלב הזה יצטרכו לבדוק אם הרישום שלהם אכן מדויק או שנפלו בו טעויות.

מה, כל זה לבד?

ממש לא. מדובר כאן על תהליך לא פשוט שידרוש מכם הצגת מסמכים ועמידה על שלכם אל מול אותם הגורמים, ולכן לא כדאי לצאת למלחמה הזאת לבד. באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים היום לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי לחרדים עבורכם ועבור המכרים שלכם. בסופו של דבר, ברגע שתבצעו מחיקת רישום אשראי שלילי – ייפתח בפניכם עולם חדש ושלם של אפשרויות שעד כה היו חסומות בפניכם. שיהיה בהצלחה!

האתר של קפטן חיסכון - https://captain.org.il/
טלפון: 072-397-2388

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;