1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. אנ"ש

הגרש"מ עמאר על החלטת בג"ץ: "רשעים אכזריים"

הראשון לציון הגרש"מ עמאר התבטא בשיעורו השבועי בנוגע להחלטת בג"ץ השנויה במחלוקת שלא להרוס את בית המחבל שרצח את החייל עמית בן יגאל הי"ד. "רחמי רשעים אכזריים" • צפו בוידאו 

אברמי פרלשטיין, כ"ה אב תש"פ 15/08/2020 22:21

הריסת בית המחבל הראשל"צ בשיעורו השבוע הראשל"צ בשיעורו השבוע צילום: באדיבות המצלם

במהלך שיעורו השבועי של הראשון לציון הגרש"מ עמאר בביהמ"ד נר התורה בשכונת בר אילן בירושלים, התבטא הרב בחריפות על החלטת הבג"ץ שלא להרוס את בית המחבל שרצח את החייל עמית בן יגאל הי"ד מלפני למעלה משלושה חודשים.

בדבריו אמר הראשון לציון: "היום עושים דברים בשביל שחוששים איזה שם יהיה להם, מה יאמרו עלי, ואיזה כותרת יעשו, מראש מכוונים לזה. בשביל זה מכירים בהרבה רעות בעונותינו הרבים לא רק נגד הדת, אפילו נגד המדינה".

הראשון לציון העלה בדבריו את החלטת הבג"ץ ואמר "אחד רשע ימ"ח שמו וזכרו שהרג חייל באבן, מסכן בין יחיד להוריו, אביו היה אצלי, רצו לסתור לו את הבית וזה כי עושים חסד שלא הורגים אותו. ע"פ דין מגיע לו הריגה אז רוצים לסתור כדי להטיל יראה על אחרים, אבל בית המשפט אומר לא לסתור, רחמנות. רחמי רשעים אכזרים, זה רחמנות?!. כל המרחם על האכזרים בסוף מתאכזר על הרחמנים ופה זה ביחד אתה מרחם על אלה ומעודד את הרשעים האלה להמשיך להרוג בעוונות הרבים במיתות משונות כאלה". תקף הראשון לציון בחריפות.

"אבל מה לפעמים חושבים מה יגידו עלינו שאנחנו נאורים, שאנחנו לא גזעניים. צריך לחשוב על האמת מה הקב"ה רוצה מאתנו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כולם יודעים שאם מדינה הכפירה תהרוג ערבים אז יהיה יותר פיגועים אין לנו שום ענין בזה דבר שני גם להרוס בית זה שנוי במחלוקת כי הערבים יבנו שוב את הבית כך שאין לזה שום משמעות העיקר זה רק להתפלל לביטול מדינת הכפירה שאם לא היא היתה לא היה פיגועים .מי שולח חיילים לא מוגנים לתוך כפר פלסטיני ?למדינת ישראל אין שום הרתעה פעם אולי היה לערבים הרתעה באמת היום הכל טמטום  (ל”ת)


 2. החלטה שנויה במחלוקת?  

  קובי

 3. הוא אפילו לא הראשון לנס ציונה. המשומד הזה  

  ירדן

  • את/ה וכל הבג"ץ ילכו כפרה עליו (ל”ת)


;