1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

צפו בתיעוד • החשודים מגיעים לחנות ומנפצים את דלת הכניסה

נעצרו שני חשודים מרעננה אשר פרצו מזה כחודש למספר בתי עסק באזור, החשודים גנבו רכוש רב בשווי של עשרות אלפי שקלים, בתיעוד נראים החשודים מנפצים דלת חנות ונכנסים כשהם מכסים את פניהם וגונבים רכוש רב, בחנות שניה נתפס אחד החשודים על סורגי החנות כשהוא מעביר רכוש לחברו • צפו בתיעוד ממצלמות האבטחה

חני לוין, כ"ז אב תש"פ 17/08/2020 20:05

גנבו רכוש רב פורצים לחנות פורצים לחנות צילום: מתוך הסרטון

משטרת ישראל עצרה שני חשודים מרעננה לאחר שפרצו לבתי עסקים בכפר סבא וברעננה וגנבו מתוכם סחורה בשווי עשרות אלפי שקלים. החשודים היו מגיעים לחנויות בשעות לילה מאוחרות, תוך שהם עוטים כפפות ופניהם מוסוות ותוך שהם גורמים הרס ונזק רב.

החשודים מגיעים לחנות, מנתצים את דלת הכניסה העשוי זכוכית וגונבים מהחנות רכשו רב. בחנות נוספת, אחד החשודים מטפס על סורגי החנות, מנתץ את דלת הזכוכית, גונב בשמים ומעבירם לחשוד הנוסף.

החשודים פורצים לחנות. קרדיט: דוברות המשטרה

במשטרת ישראל התקבלו תלונות מבעלי בתי עסקים כי לאחר שהתפרצו לבתי העסקים שלהם. בחקירה מורכבת ומאומצת של המשטרה, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור שני חשודים למעשי ההתפרצות, כך עלה כי ביום חמישי שעבר התפרצו לחנות משקפיים ברח' אחוזה ברעננה. החשודים ניתצו את דלת הכניסה הראשית העשויה זכוכית וגנבו 35 זוגות משקפיים ממותגים בשווי כולל של למעלה מ-17,000 שקלים.

אירוע התפרצות נוסף אירע בתחילת החודש, אז החשודים הגיעו לחנות לציוד משרדי ברח' אחוזה ברעננה, ניתצו את דלת הכניסה העשויה זכוכית וגנבו 4 משחקי פלייסטיישן, 4 משחקי XBOX ו-4 קונסולות משחקים ומטען בשווי כולל של למעלה מ-5,000 ש"ח.

אירוע התפרצות נוסף אירע לפני כשבועיים אז התפרצו החשודים לחנות קוסמטיקה ברח' ויצמן בכפ"ס. אחד החשודים טיפס על סורגי החנות וניתץ את השמשה, גנב בשמים והעביר לחשוד האחר. כך עלה כי החשודים גנבו בשמים בשווי כולל של למעלה מ-18,000 ש"ח.

חשוד אחד, בן 26 מרעננה, נעצר ביום שני לפני כשבועיים, לאחר חיפוש שנעשה בביתו. החשוד הנוסף, בן 37 מרעננה נעצר למחרת. מעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה נגדם כתב אישום המכיל 3 אישומים בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, פריצה לבניין שאינו דירה וביצוע גניבה, גניבה והיזק לרכוש במזיד. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מוזר  


;