1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

בן 48 מבני ברק נעצר בחשד שפרץ לרכבים בנהר הירדן

תושב בני ברק וחברו נעצרו בחשד שפרצו למספר רכבים בסמוך למתחם 'קיאקי הגושרים' ויישוב נוסף על נהר הירדן ורוקנו את תכולתם. "משטרת ישראל קוראת לציבור לוודא עם היציאה מהרכב, כי הרכב ננעל וכי לא הושארו בו חפצים יקרי ערך"

אבי גדלוביץ', ד' אלול תש"פ 24/08/2020 16:36

לא לשכוח לנעול בחורי ישיבה בשיט. צילום ארכיון

שני חשודים, אחד מהם תושב העיר בני ברק. נעצרו בחשד שפרצו למספר רכבים בסמוך ל'קיאקי הגושרים' ומושב בית הלל שעל נהר הירדן. השניים חשודים כי פרצו לרכבים באזורים נוספים בצפון הארץ ורוקנו את תכולתם.

החקירה החלה לפני כשבוע, עם קבלת ההודעה מאדם שטען, כי פרצו לרכבו בזמן שהתרחץ בנהר הירדן סמוך לשדה נחמיה וכי התיק שלו יחד עם כל תכולתו נגנב.

עם קבלת ההודעה הוזנקו שוטרים לזירת האירוע, גבו עדויות, אספו ממצאים וחקירה נפתחה.

במהלך החקירה, תוך יום בלבד, לאחר שימוש באמצעי חקירה שונים ומגוונים אותרו ונעצרו שני חשודים בן 28 תושב חדרה ובן 48 תושב בני ברק, במעורבות בהתפרצות לרכב. מהחקירה אף עלה החשד, כי השניים התפרצו לרכבים נוספים באזור.

השניים הובאו לתחנת המשטרה לחקירה ובית המשפט בהתאם להתפתחויות בחקירה האריך את מעצרם עד לדיון נוסף שיתקיים בעניינם ביום רביעי הקרוב, נאמר בהודעת המשטרה.

עוד נמסר מהמשטרה, כי היא פועלת בכל האמצעים הקיימים ברשותה כנגד אותם עבריינים הפוגעים בביטחונו האישי וברכושו של הציבור במטרה שימוצה עימם הדין למען איכות חייהם של התושבים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;