1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

פרוש מציע עצמו כפרויקטור: "לטוס לאומן ולקחת אחריות"

האם סאגת אומן תיפתר בשעות הקרובות? סגן השר פרוש מציע את עצמו כ'פרויקטור אומן' והודיע לראש פורום השרים זאב אלקין כי הוא מוכן לטוס בעצמו לראש השנה באומן בכדי לעקוב מקרוב אחר יישום ההנחיות

ארי קלמן, י"א אלול תש"פ 31/08/2020 21:36

הסאגה שמטלטלת את ברסלב השר זאב אלקין עם סגה"ש מאיר פרוש השר זאב אלקין עם סגה"ש מאיר פרוש צילום: באדיבות המצלם

כשלושה שבועות לראש השנה, כשאלפי חסידי ברסלב לא יודעים עדיין האם יצליחו להגיע לאומן והחלטת הממשלה מתעכבת. בינתיים סגן שר החינוך מאיר פרוש מציע את עצמו כפרויקטור הקורונה באומן.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי סגן השר פרוש נפגש היום (שני) עם ראש פורום השרים לנושא אומן השר זאב אלקין ודן עמו באפשרויות לגיבוש מתווה אופטימלי שיאפשר נסיעה בטוחה לחסידי ברסלב הנוהגים להתפלל בראש השנה באומן.

במהלך הפגישה הודיע סגן השר פרוש כי הוא מוכן לקחת על עצמו את האחריות על שמירת ההנחיות וקיום המתווה שהוצג על ידי קהילת ברסלב והוצג בפני ראש הממשלה בשבוע שעבר.

"לשם כך", הבהיר פרוש בפני אלקין כי הוא מוכן לטוס כבר בימים הקרובים לאומן ולשהות שם, "בכדי לעמוד מקרוב יחד עם ראשי החסידות והשלטון המקומי ולהבטיח את קיום ההוראות ונהלי הבריאות, ככל שיידרש מגורמי הבריאות בארץ ובאוקראינה".  

בתוך כך, מוקדם יותר היום דווח כי האלוף רוני נומה המשמש כנציג החרדים במשל"ט הקורונה של משרד הבריאות הודיע כי הוא מסרב לקחת על עצמו את גיבוש המתווה שיצליח להסדיר את טיסת החסידים לאומן.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כל הכבוד  

  אורית

 2. אל תסכנו אותנו!!  


 3. אם תסעו לאומן, נלך כולנו ללא מסכות!!  


 4. בדיחה חדשה של פרוש  (ל”ת)


 5. האם הוא מוכן להפקיד מכתב פיטורין אם לא יצליח  

  צחי

  • במקרה כזה הוא יאשים את התקשורת, השמאל ואת הגננת שלא עזרה לו בגן (ל”ת)

   דוד

 6. לא ארנד הפרוייקטור?  


 7. כל העניין שלי ברגע האמת .  


 8. ומה תעשה אם לא יקשיבו לך ויעשו ככל העולה על רוחם  

  אורן

 9. מצחיק  (ל”ת)

  פרזיט

  • לתת לחתול לשמור על השמנת, כל פרוש רוצה לשמור על המנדטים שלו, ולא על שום בריאות של שום חסיד, ראה ערך קהילות כלל חסידי/שלומי אמונים, שמאיר היה אמור להסביר להם מה זה קורונה ,,, שום דבר לא נעשה שם,, ההפקרות חוגגת, וכך יהיה גם באומן, במיוחד אם פרוש אמון על זה כ (ל”ת)

   שמויגר

 10. פרוש חבל על הזמן ! אם תטוס לאומן האוקרינים לא יתנו לך להיכנס למדינה יעלו אותך על מטוס בחזרה לארץ  (ל”ת)

  צבי

;