1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

קושנר בטוח במאת האחוזים: כל מדינות ערב יצטרפו

"בטוח במאת האחוזים כי כל מדינות ערב יצעדו בעקבות איחוד האמירויות בכדי ליצור קשר עם ישראל". כך אומר אדריכל השלום במזרח התיכון ג'ארד קושנר, יועצו וחתנו של נשיא ארה"ב

יענקי פרבר, י"ג אלול תש"פ 02/09/2020 07:23

אדריכל השלום במזרח התיכון המשלחת הישראלית והאמריקאית באבו דאבי המשלחת הישראלית והאמריקאית באבו דאבי צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

הסכם השלום: יועצו וחתנו של טראמפ, ג'ארד קושנר אומר כי הוא "בטוח במאת האחוזים כי כל מדינות ערב יצעדו בעקבות איחוד האמירויות בכדי ליצור קשר עם ישראל".

היועץ הבכיר של הבית הלבן, אדריכל תוכנית השלום של ממשל טראמפ במזרח התיכון, הצהיר אתמול (שלישי) באבו דאבי כשמשלחות מישראל ומארצות הברית ערכו שם פגישה היסטורית דיפלומטית.

"אני חושב שבזכות הנהגת איחוד האמירויות תהיה קואליציה גדולה בהרבה", כך אמר לסוכנות הידיעות האמירתית המקומית. "יהיה מה שאני מכנה 'רוב' שיהיה בעד נורמליזציה, אני חושב שהמיעוט הקולני שהיה נגדו יהיה מבודד יותר ויותר באזור".

על רקע הדברים אומר ‏שר החוץ של האמירויות, עבדאללה בן זאיד, בנאום שנשא אמש וכוון לפלסטינים באמירויות עם כמה מסרים: 1. קיבלנו החלטה ריבונות למען השלום והעתיד. 2. השלום לא על חשבון תמיכתנו בסוגיה הפלסטינית 3. תומכים בעמדה הערבית הקוראת להקמת מדינה פלסטינית עצמאית שבירתה מזרח ירושלים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. וְהוּא מְהַשְׁנֵא עִדָּנַיָּא, וְזִמְנַיָּא, מְהַעְדֵּה מַלְכִין, וּמְהָקֵים מַלְכִין.  

    מאיר -עברי אנכי

;