1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר: הזינוק בתחלואה - בגלל ההפגנות

חבר הכנסת מיקי זוהר טוען בציוץ בטוויטר כי לא יעזרו כל ההגבלות, כל עוד ההפגנות נגד ראש הממשלה ממשיכות. "כל עוד ההפגנות המטורפות הללו של אלפי אנשים משולהבים, צורחים ומזיעים יימשכו, התחלואה תעלה פה לממדים שלא חלמנו"

ארי קלמן, י"ד אלול תש"פ 03/09/2020 13:35

"לממדים שלא חלמנו" מיקי זוהר מיקי זוהר צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

הזינוק בנתוני התחלואה מוביל במהירות לחיפוש אשמים במצב. חבר הכנסת מיקי זוהר מוצא את מפגיני השמאל אשמים.

לטענת יו"ר הקואליציה הזינוק החד בתחלואה - כשביממה האחרונה נספרו למעלה מ-3000 נדבקים חדשים - נובע בעקבות ההפגנות נגד הממשלה והעומד בראשה שמתקיימות מידי מוצאי שבת מול מעון ראש הממשלה וכן במקומות נוספים בארץ. 

בציוץ בטוויטר כתב היום חה"כ זוהר: "נעטה מסיכות, נשמור על מרחק, נמנע התקהלויות של יותר מ 20 אנשים ונשלח את ילדינו ללמוד בקפסולות. כלום לא יעזור, כל עוד ההפגנות המטורפות הללו של אלפי אנשים משולהבים, צורחים ומזיעים יימשכו, התחלואה תעלה פה לממדים שלא חלמנו".

לדברי חבר הכנסת זוהר, שידוע כמקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני ביתו, "יש מחיר לשנאה ולייפות הנפש של כל אלו שתומכים בהפגנות הללו" זוהר מסביר כי "אין סיכוי שלא תיפתח שרשרת הדבקה בהפגנות מהסוג הזה ובכל מקרה יש נתון אחד שנפגע בוודאות מוחלטת כתוצאה מהן: אמון הציבור".

יו"ר סיעת 'כחול לבן' חה"כ איתן גינזבורג הגיב לדבריו של זוהר: "מיקי בחייאת, אין סיכוי שאתה מאמין למה שכתבת. ההפגנות הן לא הסיבה לעלייה בתחלואה אם כי גם שם חשוב לשמור על הכללים. מנחש שהרצון לעצור אותן נובע מסיבות אחרות. מציע קצת פחות עיסוק בהפגנות, קצת פחות התקפות על גמזו וחיפוש אשמים, ויותר עיסוק בקורונה - זה מה שיעצור את התחלואה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צודק מאה אחוז, אולי מישהו אוביקטיבי עם קצת הגיון, יכול להסביר לי את הצדק  

  צבי

 2. צודק להפסיק מיד את ההפגנות כבר יודעים כולם  

  חיים

 3. לא מבין את גינזבורג. מה זה "גם שם חשוב לשמור על הכללים". לא שומרים. אלפי אנשים. אז איך אפשר לדבר על "מלחמה בקורונה"..  (ל”ת)

  ד.

  • מיקי זוהר 

   אלפא

 4. מיקי תוסיף עוד כ אחת לאישיותך. כלומניק.  (ל”ת)

  מיקי

 5. מיקי זוהר  

  אלפא

 6. הפגנות השמאל  

  א.ע.

;