1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

ישיבת הממשלה שבה לשגרה; תאשר גם את תקציב הישיבות

לאחר תקופה של מספר חודשים בה הליכוד הטיל וטו על חקיקה מלבד נושאי הקורונה, ביום ראשון תתכנס ועדת השרים לענייני חקיקה. על הפרק, גם תקציב הישיבות

ארי קלמן, ט"ו אלול תש"פ 04/09/2020 13:41

חוזרים לשתף פעולה נתניהו וגנץ בישיבת ממשלה נתניהו וגנץ בישיבת ממשלה צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

לאחר מספר שבועות שישיבת הממשלה לא כינסה בשל הקרבות בין הליכוד לכחול לבן סביב גיבוש התקציב ונלווה לזה גם תקנון הממשלה ומינויי שומרי הסף - הממשלה חוזרת לשיגרה.

ביום ראשון תתכנס לראשונה מזה כחודש ועדת השרים לענייני חקיקה לקראת חזרת הכנסת לפעילות. עד כה הטילו בליכוד וטו על הדיונים ואישרו רק חוקים הקשורים בקורונה, אך טרם ברור במה תעסוק ועדת השרים ביום ראשון.

בנוסף, ישיבת הממשלה תתכנס השבוע באופן חריג ביום שלישי, שעל סדר יומה דיון על אישור תקציב של 11 מליארד שקל להשלמת תקציב 2020.

בין הסעיפים שיעלה בהמשך גם לאישור ועדת הכספים, יאושר תקציב של כ 400 מיליון שקל שיסדיר את סאגת תקציב הישיבות שלקה בחסר בשנה האחרונה שאמור לעלות עד יום שני בשבוע הבא לאישור סופי בוועדת הכספים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. העיסוק האובססיבי בעבודת אלילים של פוליטיקאים מהימין  

    גנץ צודק

  2. יופי, עכשיו אחרי שידחפו תקציבים לישיבות הסיעות החרדיות כביכול יוכלו להמשיך לסתום את הפה כשמתעמרים בחרדים. הרי ידוע שאצלהם חשוב רק הישיבות. וכל עוד וכספים מוזרמים לשם לא איכפת להם יותר מה קורה עם הציבור. גם הרעש של "לא מוכנים לסגר" יפסק ברגע שתקציבי הישיבות יעברו. יום כיפור עוד מעט. שיתחילו כבר עכשיו להתקשר אחד אחד לציבור הבוחרים שלהם ולבקש סליחה ומחילה על חוסר ההתנהלות והתפקוד שלהם.  (ל”ת)


  3. נראה שמישהו יתן לגנץ קנס על אופן עטיית המסכה שלו, צריך לשים גם על האף לא?  


;