1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

מי לא רוצה להיות שותף של עזר מציון? כעת יש לכם הזדמנות

תמורת שקל ליום למשך שנה - גם אתם יכולים להיות שותפים בפעילות החסד של 'עזר מציון' • לשנה שלמה של חסד 

כתבה מקודמתי"ט אלול תש"פ 08/09/2020 13:44

הזדמנות שלא תחזור הרב חנניה צ'ולק הרב חנניה צ'ולק צילום: עזר מציון

תמיד רציתם להיות שותפים של עזר מציון, להשתלב בפעילות החסד העצומה שלהם, אבל זה לא התאפשר לכם. אתם עסוקים וטרודים מידי, וקשה לכם להשתלב במערך ההתנדבות הגדול בישראל, שמספק מעטפת ותמיכה לרבבות חולים ובני משפחותיהם. כעת יש לכם דרך לעשות את זה. תמורת שקל ליום למשך שנה אתם שותפים בכל הפעילות של הארגון.

השבוע יוצאת לדרך המגבית הגדול 'שותפים לחיים – לשנה של חסד' שמאפשרת לציבור הרחב לקחת חלק בזכויות העצומות של הארגון תמורת שקל אחד ליום למשך שנה, ומאפשרת לכל אחד חיבור ושותפות אמת בפעילות מצילת החיים של 'עזר מציון'.

רוצים להיות שותפים לחיים? לחצו כאן>>>

הקמפיין מאפשר לכם להיות שותפים במערך החסד האדיר של עזר מציון, אם זה בארוחות חמות ביום חול, בשבתות ובחגים, אם זה בהסעות חולים ובני משפחותיהם באמצעות אמבולנסים, אם זה בפעילות המחלקה לתמיכה בחולי סרטן, אם זה במערך הסיוע לקשישים, אם זה ביעוץ רפואי, סיוע למשוקמי נפש, סיוע לילדים מיוחדים ושינוע חולים באמצעות מערך 'מחוברים לחיים' המונה אלפי מתנדבים.

יו"ר ומייסד עזר מציון הרב חנניה צ'ולק: "אני יודע שזה לא קל בימים אלו. אבל כולנו רוצים שהקב"ה יפעל איתנו לפנים משורת הדין. יתן לנו הרבה מעבר למה שמגיע לנו, וכאן, בהצטרפות לעשייה של עזר מציון יש לכם דרך לומר לקב"ה, אני עושה למען בניך, עשה למען בריאותי ובריאות משפחתי. ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה – אני בטוח שתרומתכם מנדיבות הלב תפעל גדולות בשמי מרום".

לשותפות עם הרב צ'ולק לשנה שלמה של חסד לחצו כאן>>>

 

מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו למייל [email protected]הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ככר  

    ‪tuvi assis‬‏

    • הרשמת אותי מאוד ידידי (ל”ת)


  2. ערבות הדדית  

    צ

;