1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

בליל שבת שוררו בחצרות מניגוני הרבי שנמצא במצב קשה

בחצרות החסידים ביקשו בליל שבת לשיר משירי הרבי מפיטסבורג המאושפז במצב קשה בבית החולים, מה שוררו בבעלזא? ומה שוררו בויז'ניץ? העיקר שיהיה לרפואת הרבי ולחיזוק עם ישראל בתקופה קשה זו

משה ויסברג, י"ז אלול תש"פ 06/09/2020 19:55

כוח הניגון הרבי מפיטסבורג הרבי מפיטסבורג צילום: שוקי לרר

מצבו של האדמו"ר מפיטסבורג המאושפז במרכז הרפואי לניאדו בקרית צאנז בנתניה עדיין קשה מאוד, בחסידות מעתירים כל העת בתפילה לרפואת הרבי שנדבק בקורונה והוא מורדם ומונשם. 

אמש (מוצאי שבת) עקב החמרה במצב הנשימתי, התאסף קהל רב של חסידים באולם הטישים של החסידות באשדוד, וקראו ספר רביעי וחמישי בתהילים ואותיות השם ו"קרע שטן" בקי"ט, ולאחמ"כ קראו קפיטל ק"ל שיר המעלות ממעמקים ע"י חתן הרבי - הרה"צ רבי יעקב הגר, פסוק בפסוק בנוסח ימים נוראים ובהתעוררות עצומה, יהי רצון שלאחר התהילים וי"ג מידות, ומי שברך לחולה.

מספר רגעים לאחר שסיימו את התהילים, הגיעה הודעה מבית החולים, כי הרבי עבר טיפול כלשהו והמצב ב"ה התייצב, אך עם זאת הוא עדיין זקוק לרחמי שמים מרובים. 

ל'בחדרי חרדים' נודע כי בעריכת הטיש בליל שבת בחצר החסידות בעלזא, הורה האדמו"ר שישירו את 'לב טהור', לחנו של האדמו"ר מפיטסבורג, הרבי ביקש שהשירה וההתעלות יהיו לרפואתו השלימה בתוך שאר חולי עמו ישראל. 

כך גם בחצר חסידות ויז'ניץ, בטיש בליל שבת, שרו חברי המקהלה את הניגון של הרבי מפיטסבורג "ונפשי שפכי כמים ליבך", כשאמרו לרבי שזה הניגון של הרבי מפיטסבורג, ביקש מהמקהלה שישירו שוב את הניגון לרפאותו במשך זמן רב. 

הציבור נקרא להעתיר בתפילה לרפואת האדמו"ר רבי מרדכי מאטל ישכר בער בן רחל לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אמן שיבריא, אמן שיתחילו להתיחס ברצינות  (ל”ת)

    דוד

  2. הדביקו את האדמור מפיטצבורג חיסלו את האדמור משומרי אמונים  

    טור נוקב על הנרצחים בבלז

;