1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. מיוחדים

שלומי קוריאט מספר: כשחזרתי להניח תפילין בקביעות, הכל התחיל להתרומם

בתוכנית חידודון של עמי מימון התארח השחקן והקומיקאי שלומי קוריאט, שסיפר כיצד הוא מעביר את החגים, וחיזק את המאזינים בעידן מגפת הקורונה • האזינו לראיון המלא

חני לוין, י"ז אלול תש"פ 06/09/2020 22:17

מאמין ללא משחקים עמי מימון שלומי קוריאט עמי מימון שלומי קוריאט צילום: מתוך עמוד הפייסבוק / איציק מימון

כמידי יום ראשון בתוכנית חידודון בהגשת עמי מימון, משודרת הפינה האהובה, פינת 'אומן באמונה'. השבוע, התארח השחקן והקומיקאי שלומי קוריאט שפתח ואמר "חודש אלול זה חודש ברומו של עולם. זה חודש שאתה עוצר בו הכל ועושה חשבון נפש על השנה האחרונה. אני משתדל כל השנה לעשות חשבון נפש".

על השאלה כיצד הוא מעביר את החגים, השיב קוריאט: "בראש השנה ויום הכיפורים יש אווירה קדושה. יש איזשהו שקט מכל ההופעות, מכל הרעש בתעשייה. זה הזמן להתעמק בחיבור שלך לבורא עולם ולמטרה שלשמה ירדת לעולם".

וכמובן, בתקופה הזו, השיחה גולשת למחוזות הקורונה, לגביה אמר שלומי בצחוק: "אם היה לי פתרון לקורונה, כנראה כבר הייתי האיש העשיר בעולם".

"יבוא מי שלא מאמין ויגיד זה סך הכל נגיף. אני מאמין ובטוח שזה לא סתם. יש יד מכוונת מלמעלה. בסוף נעבור את זה וזה יהיה מאחורינו כמה שיותר מהר ובעזרת ה׳ עם מינימום נזקים". חיזק קוריאט את המאזינים.

בסוף הראיון, הוא הרגיש כבר מחובר למאזינים ושיתף בגילוי לב, על התקופה הפחות טובה בחייו, ומה החזיר אותו להאמין בעצמו ולחזור לטפס בקריירה.

"פתאום הרגשתי שישועת ה׳ כהרף עין! שיש מי שדואג לך ומשגיח עליך!". סיים בהתלהבות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל הכבוד עמי על התכנים המהממים שאתה מביא!  (ל”ת)

    רבקה

;