1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

ראש המועצה בשומרון מצטרף למפלגת 'דרך ארץ'

ניר ברטל, טייס במיל' בחיל האוויר, בעל ניסיון עבודה וניהול במשרד האוצר, מצטרף לראש מועצת שוהם איתן פטיגרו שהצטרף בשבוע שעבר למפלגת 'דרך ארץ', גם הוא טייס חיל האוויר במיל'

אהרן מילר, כ"ה אלול תש"פ 14/09/2020 18:36

עוד שחקן חיזוק ניר ברטל ניר ברטל צילום: מועצת אורנית

ראש מועצת אורנית, ניר ברטל, טייס לשעבר בחיל האוויר, מצטרף למפלגתם של השר יועז הנדל וח"כ צבי האוזר. ברטל הודיע היום (שני) על הצטרפותו למפלגת 'דרך ארץ'.

ברטל, טייס במיל' בחיל האוויר, בעל ניסיון עבודה וניהול במשרד האוצר. מאז החל את כהונתו במועצה פועל ברטל לחיזוק החינוך במועצה ומקדם הקמת ופיתוח אזורי תעשייה.

יו"ר דרך ארץ, שר התקשורת יועז הנדל, בירך על הצטרפותו ואמר כי "ניר הוא אחד הקולות הבולטים במועצת יש"ע, פרגמטי ורציני. ניר בא לקדם את עם ישראל ומדינת ישראל ואני שמח שהוא מתחבר לדרך שלנו, של דרך ארץ".

גם יו"ר ועדת החוץ והביטחון ח"כ צבי האוזר הצטרף לברכות, "ניר הוא שותף מלא לראיית העולם של דרך ארץ. גם הוא רואה לנגד עיניו את הצורך לאחד וללכד את עם ישראל ולהתמקד במטרה אחת - להפוך את ישראל למקום טוב יותר לחיות בו. ברוך הבא ובהצלחה לכולנו".

ניר ברטל אמר לאחר הצטרפותו: "החיבור לדרך ארץ הוא נכון וטבעי. משבר הקורונה הוכיח עד כמה חשוב הקשר בין השלטון המקומי למרכזי, כדי להתמודד עם האתגרים העומדים לפנינו. יועז וצביקה הוכיחו שהדרך שלהם, היושרה והערכים, הם בדיוק מה שהמדינה צריכה בכל החזיתות. בביטחון, בתקשורת ובפוליטיקה - ובפרט כשמנעו בחירות רביעיות ומיותרות. אני כבר מרגיש בבית".

בכך מצטרף ברטל לראש מועצת שהם, איתן פטיגרו, שהצטרף בשבוע שעבר למפלגת 'דרך ארץ'. פטיגרו, גם הוא טייס במיל' בחיל האוויר, מילא תפקידים רבים בשירות הציבורי. בעשור האחרון כיהן כממלא מקום וסגן ראש מועצת שוהם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אידיאולוגיה או שיקול פוליטי?  

    שאול א.

;