1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הממשלה אישרה: מערכת החינוך תיסגר מחר

לאור דרישתו של פרויקטור הקורונה פרופסור גמזו לסגור את מערכת החינוך לאלתר, עקב ההתפרצות במערכת החינוך. בממשלה נכנעו לדרישה וקיימו הבוקר משאל טלפוני מהיר לאשר את ההחלטה. והחל ממחר יסגרו כלל המוסדות, למעט החינוך המיוחד

ארי קלמן, כ"ז אלול תש"פ 16/09/2020 09:16

מקבלים את ההמלצות כיתה. אילוסטרציה כיתה. אילוסטרציה צילום: נתי שוחט, פלאש 90

הממשלה החליטה במשאל טלפוני לקבל את המלצת משרד הבריאות וממונה הקורונה הלאומי פרופ׳ רוני גמזו, לסגור את כל מערכת החינוך (למעט חינוך מיוחד וחריגים), כולל בתי ספר, גני ילדים ומעונות יום, כבר מיום חמישי הקרוב, נוכח העלייה המשמעותית בהדבקה.

כזכור, למרות החלטת הממשלה לסגור את מערכת החינוך רק מיום שישי - ערב החג, פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו דרש מהממשלה לשנות את החלטתה ולסיים את הלימודים כבר ביום רביעי, וראש הממשלה מסר כי הוא מצידו שוקל להיענות בחיוב להצעה. וכעת כאמור, החל ממחר מערכת החינוך תיסגר.

במכתב ששיגר הפרופסור גמזו לשרים הוא כתב: "הממשלה קיבלה החלטה לא נכונה בניגוד להמלצה המקצועית שלנו". בנוסף הוא תקף וציין כי "יחד עם זאת, אנו משוכנעים שהעלייה בתחלואה בכלל ובאוכלוסיה הכללית בפרט, נובעת מהדבקת יתר והפצה בגילאי מערכת החינוך ובמיוחד בגילאי 10 ומעלה".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה ממש לא נכון.. בדקו את זה ו60% לפחות מהילדים שנמצאו חיוביים (עוד חרטא) נדבקו בכלל בבית.. וגם צוותי החינוך נדבקו בבית.. תסגרו את הבתים וזהו תשלחו את כולם לים או לגור ברחוב.  (ל”ת)


  2. נהדר!!!  

    אפרת

;