1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

תיעוד מטורף מבני ברק: כך התבצע ניסיון השוד בביתו של נח קפלן

לאחר ששלושת החשודים בשוד בביתו של חלפן הכספים נח קפלן נעצרו, תיעוד מצלמות האבטחה חושף את הרגעים הדרמטיים • החשודים המתינו שהבית יתרוקן ואז פרצו אליו עם אקדחים שלופים, ובתיעוד אף נראים מכים את בני הבית • בהמשך יובאו להארכת מעצר בבית המשפט

אבי גדלוביץ', כ"ז אלול תש"פ 16/09/2020 12:51

באלימות קשה ואקדחים שלופים החשודים והרכב שסייע להם החשודים והרכב שסייע להם צילום: מצלמות אבטחה

תיעוד מצלמות האבטחה חושף את הרגעים הדרמטיים במהלך השוד שהתרחש בביתו של חלפן הידוע נח קפלן בביתו ברחוב בית שמאי בבני ברק. בתיעוד, נראים שלושה חשודים, נכנסים לבית כאשר במקום מספר לקוחות, שולפים אקדחים מפילים את קפלן ובני משפחתו על הרצפה ומכים אותם באלימות קשה.

מוקדם יותר הודיעה המשטרה כי הצליחה להתחקות אחר החשודים, ובתום מרדף קצר עצרה את השלושה - בן 26 תושב ג'לג'וליה בן 35 מבני ברק ובן 37 תושב תל אביב, שנעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. בהמשך הם יובאו לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם.

האירוע החריג התרחש היום (רביעי) סמוך לשעה 10:00 בבוקר, אז הגיעו החשודים ברכב לקרבת הבית, המתינו שיתרוקן מאנשים ואז נכנסו פנימה עם אקדחים שלופים. השודדים שהצליחו בתחילה להימלט, גנבו ככל הנראה סכום כסף קטן, כששאר הכסף נפל במנוסתם. בהמשך כאמור עצרה המשטרה את החשודים. בהמשך הם יובאו לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם.

מהמשטרה נמסר, כי בהמשך לדיווח בגין שוד בעסק להמרת כספים ברחוב בית שמאי בבני ברק, מיהרו כוחות משטרה להגיע למקום ופתחו בחקירה. בתום סריקות נרחבות ובזכות עבודה מקצועית ומהירה של השוטרים, כך לדברי המשטרה, אותרו שלושה חשודים במעשה ונעצרו.

עוד נמסר, כי מבדיקה ראשונית עולה שהחשודים נכנסו לעסק, תקפו את בעל המקום, שדדו כספים ובהמשך נמלטו. יצוין, כי בעבר התרחשו במקום אירועי שוד רבים, כאשר בחלק ניכר מהמקרים השוד נכשל והשודדים נמלטו.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נח איש צדיק  

  אבי

  • תגובה מיותרת (ל”ת)


  • צדיק? 

   יוסי

  • צדיק אמיתי. מי זה היוסי שכותב שם שיחזיר את החובות על מה הוא מדבר נח קפלן לא חייב לאיש כסף. מה שכן חייבים לו אנשים מאות אלפי שקלים וברוב טוב ליבו לא הולך איתם להוצאה לפועל .... (ל”ת)

   יואל

 2. איזו אכזריות להכות ככה בן אדם מבוגר פשוט לא יאאמן  (ל”ת)


 3. איזה  


 4. איש חסד אמיתי אף אחד לא יצליח לפגוע בו  (ל”ת)

  אאאאאאאאאאאאאא

 5. למה אישתו לא הזמינה משטרה  (ל”ת)


  • קרובת משפחה

 6. נראים בני בליעל,  

  תמי

 7. שיחמירו איתם פושעים  

  הלל

 8. בני ברק  


 9. כאחד שמכיר את המקום ידעתי ששוד זה ענין של זמן  


  • אם היית מכיר... 

   אקי

 10. עוד יום יומיים שופט משחרר אותם. השיבה שופטינו כבראשונה...  (ל”ת)

  ישראלי

;