1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

בשכונה החרדית: חולה מאומת התפרץ למקווה ונתפס

תושב פתח תקווה נקנס ב-5,000 שקלים על ידי המשטרה לאחר שהתפרץ למקווה בשכונת הדר גנים, למרות היותו חולה קורונה מאומת | יחד עם החולה נתפסו במקום מספר תושבים נוספים ששהו במקווה בניגוד להנחיות. העירייה תפתח נגדם בהליכים משפטיים

אבי גדלוביץ', ג' תשרי תשפ"א 21/09/2020 11:52

נקנס ב-5,000 שקלים מקווה מקווה צילום: אוהלי צדיקים ואומן אקספרס

תושב פתח תקווה בשנות ה-40 לחייו שאובחן כחיובי לנגיף הקורונה, נתפס במהלך ראש השנה לאחר שהתפרץ למקווה בשכונת גני הדר בפתח תקווה, זאת לאחר שהמקווה נסגר על ידי העירייה בהתאם להגבלות משרד הבריאות. גורמי האכיפה של העירייה שהגיעו למקום, מצאו את האיש כאשר הוא נמצא בסמוך לאנשים אחרים תוך שהוא מסכן את שלומן ובריאותם.

כבר בערב החג גורמי האכיפה של העיריה ווידאו את סגירת מקוואות הגברים ברחבי העיר ובתוכן גם את  המקווה המדובר. אך למרות ההנחיות הברורות בנושא, קומץ תושבים פרץ במהלך החג למקווה והשתמש בו. עם הגעת הכוחות למקום בעיצומו של החג, התברר לפקחים כי אחד מהפורצים הינו חולה קורונה מאומת שהיה מודע לכך, ובכל זאת הגיע למקום בחברת אנשים נוספים. בהתאם להנחיות המקווה ננעל שוב ובצורה יסודית, בהתאם לכללים, והתושבים ששהו בו בניגוד לחוק נקנסו והעירייה תיפתח נגדם ההליכים משפטיים.

"העירייה תפעל באחריות ונחישות כדי לאכוף את הנחיות הסגר ולא תאפשר זילות בהנחיות שמסכנת את הבריאות של כלל הציבור. למקווה המדובר מגיעים גם תושבים מבוגרים והעובדה כי חולה קורונה מאומת מרשה לעצמו להגיע למקום ולהסתובב בסמוך אליהם למעשה חורץ את גורלם", נמסר מהעירייה.

מהמשטרה נמסר כי התקבל דיווח על מספר גברים שהגיעו לטבול במקווה ברח' מנחם בגין בפ"ת. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו במספר טובלים במקווה וזאת בניגוד להנחיות משרד הבריאות האוסרות על שימוש במקוואות לגברים. השוטרים בדקו את פרטיהם של הנוכחים במקום והתברר כי אחד מהם חולה קורונה מאומת, בן 46 תושב העיר והוא נקנס בדו"ח ע"ס 5,000 שקלים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה מותר מקוה אבל אסור ים?  (ל”ת)

  שלמה

 2. רמי גרינברג עבריין!  

  א

 3. כל הכבוד  (ל”ת)

  דדון

 4. שטויות כל הקורונה סתם פיקציה קונספירציה  

  שריר

  • למה אתה מפיץ שקרים על הציבור החרדי?!  

   שקרן!!!

 5. שקר! אין הנחיות שאסור לטבול במקווה גברים  

  יוסי

 6. בושה שאתר חרדי משתף פעולה עם השקרים של גרינברג  

  אלי

 7. אין איסור לגברים לטבול!!  

  ג

 8. תיקון טעות- מקוואות אינם נסגרים בסגר  (ל”ת)


 9. גועל נפש - אתר חרדי  

  פתח תקואי

 10. מסירות נפש!! מוכן לתרום לו 5000 ש"ח  


 11. לצאת ולהפגין  (ל”ת)


 12. שקר וכזב!  


 13. לטבול במקווה בתקופת הקורונה  


  • רמי גרינברג ADHD 

   פתח תקוואי

;