1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

החל אכלוס שלב א' בפרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטס בשנלר

עשרות רוכשים מרחבי העולם קבלו בימים האחרונים בשורה משמחת על קבלת טופס 4 ותחילת האכלוס בפועל של דירת היוקרה אותה רכשו כחלק מפרויקט המגורים ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר

כתבה מקודמת, ג' תשרי תשפ"א 21/09/2020 15:26

לאחר קבלת טופס 4 הפרויקט המיוחד הפרויקט המיוחד צילום: גרוזלם אסטייט

כך הופך חלום למציאות. עשרות רוכשים מכל רחבי העולם קבלו בשבוע האחרון בשורה משמחת על קבלת טופס 4 ותחילת האכלוס בפועל של דירת היוקרה אותה רכשו בשלב הראשון של פרויקט המגורים ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר. השבוע הותקן שער המתכת המעוצב בסגנון מלכותי, הוא צפוי לתחום את שכונת היוקרה ולייצר סביבה פסטורלית שקטה בלב האזור המרכזי של ירושלים. זאת במקביל להתקדמות הבנייה בשלבים הבאים של הפרויקט, אשר גם הם מתקדמים מאוד.

כאמור, עם התקנת השער ועבודות הליטוש האחרונות צפויים הרוכשים לקבל מפתחות ולאכלס את דירות היוקרה החדשות בארבעת הבניינים הראשונים: בנין 2 - הכד; בנין 3 - הדקל ; בנין 12- הנבל ; בנין 13 - הגביע.


השער היוקרתי • קרדיט: ג'רוזלם אסטייט

בחברות ISA GROUP ו'ואלימר אינטרנשיונל' היוזמות ובונות את 'גרוזלם אסטייטס' מברכים בהתרגשות רבה ברכת 'שהחיינו' ומציינים את כברת הדרך אותה עבר הפרויקט מראשיתו ועד שלב האכלוס של הבניינים הראשונים, בדרך להשלמתו. "ידענו שיש ביקוש בעולם היהודי לדירות יוקרה ברמה שלא הייתה עדיין כדוגמתה בירושלים ובמיקום שהוא פסגת הביקוש, יצאנו לדרך בהבנת גודל האחריות בפרויקט בסדר גודל כזה, אבל אין ספק שההגשמה שלו עוברת את כל הציפיות המוקדמות", אומרים ומציינים כי "ההצלחה הזאת היא קודם כל סייעתא דשמיא, ולצד זה עבודה קשה ובלתי פוסקת מהתכנון הראשוני ועד הפרטים האחרונים כמו נטיעת עצי הנוי בשדרת גן 'האמפורה' העוברת בין הבניינים. מדובר באמת בציון דרך מדהים עבור פרויקט היוקרה המפורסם והמבוקש כיום בעולם היהודי ברף חדש של מקצועיות ואיכות עבודה לתפארת העיר ירושלים".


פרויקט היוקרה • קרדיט: ג'רוזלם אסטייט

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;