1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

קריאה במערכת הפוליטית: לפטר את יועצי נתניהו שהפרו בידוד

חבר הכנסת יאיר גולן מגיב לפרסום אודות הפרת הבידוד של יועצי ראש הממשלה נתניהו. "את טופז לוק וראובן עזר יש לפטר מתפקידם באופן מידי. עובדי מדינה אינו יכולים לסכן חיי אזרחים. בנוסף, על טופז לוק וראובן עזר להיקנס בגין התנהגותם"

ארי קלמן, ג' תשרי תשפ"א 21/09/2020 17:24

"לוותר לכל אזרח" טופז לוק טופז לוק צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בעקבות הפרסומים כי יועציו של ראש הממשלה, היועץ המדיני ראובן עזר ויועצו הקרוב טופז לוק הפרו בידוד, נשמעת קריאה במערכת הפוליטית לפטר את השניים מתפקידם.

חבר הכנסת יאיר גולן קורא בעקבות הפרסומים לקנוס ולפטר את עובדי לשכתו של נתניהו, טופז לוק וראובן עזר, בעקבות כך שהפרו בידוד ביודעין וסיכנו חיי אזרחים

בפוסט בפייסבוק כתב חבר הכנסת גולן: "את טופז לוק וראובן עזר יש לפטר מתפקידם באופן מידי. עובדי מדינה אינו יכולים לסכן חיי אזרחים. בנוסף, על טופז לוק וראובן עזר להיקנס בגין התנהגותם".

"אם לא ייקנסו", מבהיר גולן, "יש לוותר לכל אזרח ואזרחית שנקנסו בתוקפת הקורונה. כולם שווים בפני החוק".

עוד הוסיף גולן והאשים את ראש הממשלה: "ראש הממשלה ניסה לזייף אירוע בהפגנה אתמול בבלפור תוך שהוא שולח את דוברו, המחויב בבידוד, לצלם מפגינים. נתניהו איש מסוכן וחסר גבולות ששם את עתידו האישי לפני בריאותם של אזרחי מדינת ישראל. צביעותו של נתניהו מתגלה במלוא העוז. אילו הסגר היה בריאותי, ולא פוליטי, רה״מ ועוזריו לא היו מפרים את הסגר כמעט כל יום".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אכן יש לתת להם קנס גבוה. יותר מאשר לאזרח הפשוט. ומצדי גם לפטר  

  מרים

 2. צחוק  

  חצקל

 3. לבדוק אותם אם הם חיובוי או שלילי לנגיף ורק אז אפשר לדון אם יש לפטר או לא, קנס נותנים בכל אופן של הפרת בידוד  (ל”ת)

  שמויגר

;