1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

התאמה מושלמת למגזר החרדי: יחידת IVF לחשוכי ילדים בחיפה

ביחידה אשר ממוקמת באגף נפרד בבי"ח אלישע ניתן ליהנות מפרטיות ונוחות מרבית ומאחוזי הצלחה מרשימים בס"ד • היחידה עובדת בשיתוף 'בוני עולם' והזוגות המצפים לזש"ק מקבלים את השירות המותאם ללא כל פקפוק הלכתי

כתבה מקודמת, ד' תשרי תשפ"א 22/09/2020 16:19

פרופסור קול מנהל היחידה פרופסור קול מנהל היחידה צילום: בית חולים אלישע

זוגות מהציבור החרדי המתגוררים בצפון ומצפים להיפקד בזש"ק, לא חייבים להיטלטל בדרכים עד למרכז הארץ, ויכולים לקבל את הטיפולים הנדרשים בהתאמה מושלמת גם ביחידת ה-IVF בבית החולים אלישע, מבית רשת 'מדיקה'.  

יחידת IVF באלישע נחשבת ליחידה המובילה והגדולה ביותר באזור כולו. היחידה הוקמה מתוך רצון וכוונה לסייע לזוגות הרבים, בצפון בפרט ובארץ בכלל, המצפים להיפקד בזש"ק.

ביחידה של בית החולים 'אלישע' יכולים הזוגות לקבל קשת רחבה של טיפולים, מהמתקדמים ביותר בתחום ובטכניקות החדישות ביותר. היחידה אף זוכה לפיקוח ההלכתי מטעם ארגון 'בוני עולם' וכך יכולים הזוגות להיות רגועים ביודעם שהכל נעשה כדת וכדין על פי ההלכה ע"י הארגונים שהפוסקים מכל העדות והחוגים סומכים ידיהם עליהם.

היחידה מנוהלת על ידי פרופ’ משנה שחר קול ועובדים בה רופאים מובילים בצפון הארץ.

המעבדה ביחידה המיוחדת • קרדיט: בית חולים אלישע

היחידה, הממוקמת באגף נפרד בבית החולים 'אלישע' שבחיפה, נהנית מפרטיות ונוחות מרבית, כמו גם המטופלים בה. על אף היותה גוף פרטי, היחידה מוכרת לטיפול על ידי כל קופות החולים במסגרת “טופס 17”, ללא השתתפות עצמית.  כמו-כן ניתן לקבל טיפול במסגרת  ביטוח בריאות נוסף (כללית מושלם, לאומית זהב, מאוחדת עדיף ושיא, מכבי זהב ושלי) או ביטוחים פרטיים.

מנהל היחידה, פרופ' קול: "אחוזי ההצלחה המרשימים של היחידה עולים על הממוצע של היחידות השונות ברחבי הארץ, וכל זוג שומר תורה ומצוות יכול לקבל בו את השירות בבטחה ועל פי ההלכה". 

המענה לפניות בטלפון : 04-8309008 פקס: 04-8300086

כתובת היחידה: בי"ח אלישע, רחוב יאיר כץ 12, חיפה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;