ח' תמוז התשפ"ד
14.07.2024
העימות בימין לשיא

ריקלין חסם את עמית סגל ועזב את הקבוצה

נראה כי הפילוג בימין מגיע לשיא בימים האחרונים. בעקבות מתקפה שספג על מאמר שכתב בו קרא לראש הממשלה לקבל עסקה מהפרקליטות ולפרוש, העיתונאי קלמן ליבסקינד משיב במאמר תקיף ומנומק לתוקפיו - מקורבי נתניהו • עמית סגל תפס צד ושמעון ריקלין הכריז על סכסוך

ריקלין חסם את עמית סגל ועזב את הקבוצה
עמית סגל/שמעון ריקלין צילום: פלאש 90

העימות בין עיתונאי הימין - לשיא: לאחר העימות המכוער שנרשם בסוף השבוע האחרון בין עיתונאי הימין קלמן ליבסקינד, חגי סגל ועמית סגל לשמעון ריקלין וינון מגל, שמעון ריקלין הודיע כי הוא עוזב את קבוצת הווטסאפ המשותפת ואף חוסם את עמית סגל.

בציוץ שהעלה ריקלין לטוויטר עם צאת השבת, הוא כתב כי "לפני מספר דקות עזבתי את קבוצת הווטסאפ של הפטריוטים. לי אין את יכולת הצביעות של קלמן לצחקק איתי בפרטי ולטנף עלי בפומבי. כמו כן חסמתי את עמית סגל בטוויטר. עמית מתקשר אלי כל יום כדי להתייעץ איתי. ואז מהדהד טינופים שקריים עלי. קצתי בעלי התאנה הקורצים לשמאל. מחכה לעצים בשדה התקשורת".

כזכור, לפני כשבוע פרסמו עורך 'מקור ראשון' חגי סגל, ועיתונאי 'מעריב' קלמן ליבסקינד מאמרים, שעיקרם "מצבו המשפטי מונע ממנו להיאבק כראוי עם משבר הקורונה. המצב הכלכלי והבריאותי בכי רע, ולמצבו המשפטי של נתניהו יש תרומה מכרעת לכך". לכן הציעו העיתונאים לפתור את המשבר בדמות עסקה: "פרישה תמורה סגירת התיקים הפליליים". 

המאמרים הנ"ל גררו תגובות רבות משאר עיתונאי הימין, אלו המקורבים לרוה"מ, חלקם טוענים בלהט "באם נתניהו מתקפל, לא יקום כאן מנהיג ימין שלא יוכנע על ידי השמאל". עוד הוסיפו לטעון 'מתנגדי הצעת ההסדר לנתניהו' שהעיתונאים ליבסקינד וסגל מתודרכים ונפגשים עם היועץ המשפטי לממשלה. האשמה שכזו לעיתונאי ימיני בתקופה הנוכחית, מחייבת תגובה. הבוקר היא הגיעה.

בתגובה למתקפה כתב ביום שישי האחרון קלמן ליבסקינד מאמר תגובה ארוך ומנומק תחת הכותרת 'הערוגה המסוכנת' כותב ליבסקינד על שליחי נתניהו בתקשורת שאינם באמת עיתונאים וכן הוא מכחיש במאמר את הדיווחים על הפגישה עם היועץ המשפטי לממשלה. "השבוע המציאה החבורה הזו תדרוך מסתורי, שלא היה ולא נברא, שהעניק, לכאורה, היועץ המשפטי לממשלה, לעיתוני הציונות הדתית, ובהם לכותב שורות אלו". 

עמית סגל צייץ בתגובה להתכתשות: "כל מילה. אין גבול לרשעות ואין איש שיחמוק מהחרב המתהפכת של משטרת המחשבות, הפעם למרבה הצער מימין הקלות הבלתי נסבלת שבה אפשר להשמיץ על בסיס עובדתי שקרי, ברוטב אבחנות סוציולוגיות על הציונות הדתית 'הבוגדנית'(!) - בומרנג שיחזור למשגרו, והכתמת מאבק ראוי מאין כמוהו. בזמנו סיפרה האגדה שגם על סטאלין יש תיק בנ.ק.וו.ד. במשטרת המחשבות הנוכחית גם ליבסקינד וחגי סגל חשודים בשמאלנות וחתרנות".

כאמור, ריקלין הודיע הערב כי הוא עוזב את קבוצת הווטסאפ המשותפת ואף חוסם את עמית סגל.

 

שמעון ריקלין עמית סגל ינון מגל קלמן ליבסקינד חגי סגל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד