י"ב תמוז התשפ"ד
18.07.2024
בסיור מיוחד

המאמצים להשאיר את הבחורים החולים בישיבות; גנץ ביקר ב'אורחות תורה'

התחלואה המתפשטת בבני ברק: שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ ערך סיור מיוחד בעיר במטרה לשמוע על הפעילות והמאבק בשטח בנגיף הקורונה • גנץ: "כשמסתירים מידע מישהו נפגע. רק ביחד נתגבר על הנגיף" • צפו

המאמצים להשאיר את הבחורים החולים בישיבות; גנץ ביקר ב'אורחות תורה'
גנץ בבני ברק צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

שר הביטחון בני גנץ סייר בעיר בבני ברק. במהלך הסיור אמר גנץ: "כל אחד צריך לקחת אחריות אישית- כשמסתירים מידע מישהו נפגע. רק ביחד נתגבר על הנגיף".

שר הביטחון, בני גנץ, ביקר הבוקר בעיר בני ברק. במהלך הביקור קיבל השר סקירה במתחם בדיקות ללא צורך בהפניה שמופעל ע"י מד"א ופיקוד העורף ועמד על שיתוף הפעולה מציל החיים בין הגופים ביחד עם עיריית בני ברק ומשרד הבריאות.

בני גנץ בבני ברק\\\\טל עוז-משרד הביטחון

לאחר מכן ביקר גנץ בישיבת "אורחות תורה", ודן עם ממונה הקורונה בחברה החרדית, אלוף במיל' רוני נומה, ואלוף במיל' מיקי אדלשטיין, במאמצים להשאיר ישיבות במתכונת מלוניות קורונה ולמנוע את חזרת החולים השוהים בישיבות לבתים בעת החופשה מהישיבות.

בסיום אמר השר גנץ: "אני מברך על שיתוף הפעולה המצוין של פיקוד העורף, מד"א ועיריית בני ברק. אבל שיתוף פעולה נוסף שהוא קריטי הוא עם האזרחים עצמם. אני קורא לכולם להישמע להנחיות, לענות בתשאולים כמו שצריך. תבינו, כשאתם מסתירים מידע - מישהו נפגע מכך. כולם חייבים לקחת אחריות אישית, רחבה, להיבדק, להישמע להנחיות וביחד נתגבר על האתגר הזה."

גנץ בבני ברק\\צילום: אריאל חרמוני - משרד הביטחון

בני גנץ קורונה רוני נומה ארחות תורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד