1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

ראשי זק"א ת"א ביקרו במעונם של גדולי הרבנים וזכו לשיחות הדרכה ועידוד לפועלם

בין היתר ביקרה המשלחת אצל הגר"ש גלאי והגר"י זילברשטיין שהעניקו שיחה והדרכה הלכתית גם בנושאים הקשורים לפעילות בעידן הקורונה תוך שהם מרעיפים טללי עידוד על ראש המתנדבים המסורים

כתבה מקודמת, י"ג תשרי תשפ"א 01/10/2020 12:34
תגיות:

ביקור רבנים: זק"א תל אביב ביקור רבנים: זק"א תל אביב צילום: קובי כץ ויוסי רוזנבוים

בין כסה לעשור ביקרה משלחת של ראשי ומתנדבי זק"א ת"א בבתיהם של גדולי הרבנים וזכו להתברך ולשמוע מהם דברי עידוד לפועלם.

בביקור שהתקיים אצל הגאון רבי שמעון גלאי, נתקבלו יו"ר הארגון הרב אלעזר גפני והמנכ"ל צבי חסיד בבית מדרשו בבני ברק. הגר"ש גלאי התעניין בפעילות בפרט בעידן הקורונה ומסר למתנדבים שיחה ברוח הימים, ימי הרחמים והסליחות, ואף ביקש מהמתנדבים שיתפללו עליו כי זכויות רבות להם.

הגר"ש גלאי ציין כי הפעילות של מתנדבי זק"א ת"א אשר נעשית תוך סיכון עצמי יש לה ערך עצום. הרב ביקש להעביר את ההערכה וההוקרה של עם ישראל ואת חשיבות הפעילות בבית, כי הם השותפים הראשונים בהקרבה האישית לאפשר את ההתנדבות והפעילות העצומה הנעשית וציין כי "שלי ושלכם שלה היא".

גם בביקור אצל חבר מועצת גדולי התורה ורבה של שכונת רמת אלחנן הגאון רבי יצחק זילברשטיין, נתקבלה המשלחת בלבביות רבה.

במהלך הביקור מסר הגר"י זילברשטיין שיחה מיוחדת והדרכה הלכתית בפעילות הקשורה לקורונה.

צוות המתנדבים בראשות מנכ"ל הארגון צבי חסיד, התקבל בבית המדרש בחולון, שם נמסרה השיחה המאלפת על חשיבות פעילות המתנדבים והזכות לקראת יום הדין בכך.

בשאלה שהופנתה לרב על פעילות איתור חולים בשבתות, הנחה הגר"י זילברשטיין על הפעולות בהיות הפעילות חשובה לקטיעת שרשרת ההדבקות היכולה לפגוע בקשישים וחולים בסיכון.

הגר"י זילברשטיין בירך בחום את המתנדבים על מסירות נפשם בימים טרופים אלו וציין כי למרות שאינו מקבל קהל בימים אלו ראה לנכון לקרוא למתנדבי זק"א תל אביב לחזקם בפעילותם החשובה.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;