1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

1,600 ישראלים נפטרו מנגיף הקורונה; מעל 9,000 חולים ביממה

התחזיות מתגשמות: נגיף הקורונה ממשיך להתפשט בישראל ללא שליטה, למרות סגר בו אנו נמצאים מזה שבועיים ימים ואשר אמור היה להתהדק מאז יום הכיפורים. ע"פ נתוני משרד הבריאות מס' החולים שאובחנו אמש שבר שיא חדש - 9,013 מתוך מעל 70 אלף בדיקות. 1,600 נפטרו מהנגיף

אבי גדלוביץ', י"ג תשרי תשפ"א 01/10/2020 20:14
תגיות:

נתונים מבהילים פינוי חולה קורונה לאישפוז פינוי חולה קורונה לאישפוז צילום: פלאש 90

מספר ימים לתוך הסגר שהוטל על המדינה ומספר החולים ממשיך לזנק. 9,013 חולי קורונה נוספים אובחנו בישראל במהלך היממה האחרונה, בכך עלה מספר החולים מתחילת התפרצות הנגיף בארץ ל-252,533 כך עולה מנתוני משרד הבריאות שפורסמו הערב (חמישי). על פי הנתונים, אמש בוצעו 70,012 בדיקות לחשודים כחולי קורונה, מספר שעלה באופן משמעותי ביחס לכמות הבדיקות שבוצעו בימים האחרונים.

הבוקר הבהירו במשרד הבריאות כי מספר החולים הגבוה מגיע בעקבות סוף השבוע האחרון שהתחבר ליום הכיפורים, בו הייתה ירידה משמעותית במספר הבדיקות, כאשר כעת מתבצעת שוב עליה חדה במספר הבדיקות.

מספר החולים הפעילים עומד נכון להערב על 71,956. מספר המונשמים ירד מעט ועומד כעת על 186 חולים הזקוקים למכונת הנשמה מתוך 817 חולים במצב קשה המאושפזים בבתי החולים. מספר הנפטרים עולה אף הוא ועומד כעת על 1,600, עלייה של 18 נפטרים מאז אמש בשעת בחצות. 178,976 חולים החלימו עד כה מהנגיף.

בתוך כך, ראש הממשלה התייחס לפני זמן קצר להארכת הסגר ואמר: "אם נראה שהסגר לא עובד מספיק טוב - נהדק אותו. ביום שני נקבל החלטה. זה ייקבע ע״פ נתונים ולא באופן שרירותי או לפי גחמות. אנחנו במלחמה. במלחמה קשה נגד הנגיף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. "למרות סגר"  

  חושב

 2. פחות מאחוז מהחולים נפטרו, תשעים ותשעה אחוז החלימו, מה המסקנה?  (ל”ת)


 3. אין לך מושיע בני ברק מגפה משתוללת ומכה בתי גדולים וקטנים חזקים ורשעים  (ל”ת)


 4. זה התוצאה שהרופאים ממלאים את הוראות משרד הבריאות העולמי: "כל חולה שנפטר יש למתג שמת מקורונה" זו ההוראה שלהם וכך פועלים הרופאים עצוב מאוד כבר אין מתים מסרטן מהתקפי לב ושום מחלה אחרת רק שקורונה!!!! רופא בכיר פירסם את ההוראה הזו שלהם חפשו בגודל ותפסיקו לחלום  (ל”ת)


 5. סגולת שר התורה הרב קנייבסקי שליט''א, להינצל  


 6. "שובו לכם לאוהליכם.."  

  שריר

;