1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

נס: הזמר התהפך עם רכבו וחילץ את עצמו • צפו

ימים ספורים לפני צאת אלבומו הרביעי, כוכב הזמר שמילי אונגר התהפך עם רכבו על גגו, עת היה בדרכו להופעה. בעקבות ההודעות הרבות שקיבל הוא החליט להגיב בוידאו, בו סיפר על הנס הגדול שחווה והבטיח לערוך סעודת הודיה. הוא סיפר כי אלבומו הרביעי יופיע מיד אחרי סוכות > צפו

אליעזר חסיד, יענקי פרבר, י"ח תשרי תשפ"א 06/10/2020 14:58

בדרך להופעה הרכב ההפוך של שמילי אונגר הרכב ההפוך של שמילי אונגר צילום: באדיבות המצלם

נס גלוי בעיצומו של החג: כוכב הזמר החסידי מארה"ב שמילי אונגר, התהפך אמש בשעות הצהריים עם רכבו, עת היה בדרכו להופעה. שמילי הצליח להיחלץ מהרכב שהתהפך על גגו ללא פגע. שעות לאחר מכן התמלא הנייד שלו בשאלות רבות באשר למצבו מידידים ואוהדים, עקב כך הוא שיגר מסר בוידאו בו סיפור על אשר אירע כשהוא מודה להשי"ת על הנס הגדול שגמל לו והבטיח לקיים סעודת הודיה.

"כל מי ששולח לי הודעות זה מחמם את הלב, אז החלטתי לענות בוידאו כי יש הרבה מאד שאלות על מה שקרה לי", פותח שמילי ומספר: "אף פעם לא היו לי כל כך הרבה הודעות, אז זה הסיפור, אני הייתי בדרך להופעה בהרים והייתי מעורב בתאונה קשה, הרכב שלי התהפך, הרכב הלך טוטאלית, זחלתי החוצה מהחלק האחורי של הרכב, ודאגתי איך אני מגיע להרים להופעה, כי אני הייתי בפנסילבניה, אני צריך להיות שם בזמן, אני חייב לעבור על השירים לפני כן, הגעתי לבסוף חצי שעה לפני ההופעה, סידרתי את הפאות, אמרתי תהילים ונתתי צדקה ונכנסתי להופעה, הייתי מאד מבולבל, אבל זה סוכות ושמחים ושרים לילדים צדיקים".

"לכל השואלים", הוסיף אונגר, "אני מאד מעריך את האיחולים, לא ידעתי שיש לי כל כך הרבה אוהדים ואנשים שאוהבים אותי, אני כבר לא יכול לחכות לדיסק החדש שלי שנקרא "מדרגות".

"שנעלה ממדרגה למדרגה, זה מה שאנחנו מבקשים מהשם, זה ייצא אחרי סוכות עם ניגונים יפים מאד, ברוך השם אני בסדר ותודה לכם על האיחולים והברכות, ההופעה הצליחה ואנשים אהבו, אני מודה להשם על החסדים שעשה ועושה איתי, בעזרת השם אעשה סעודת הודיה ואני אזמין את כולכם, עוד נראה איך נעשה זאת, אני מודה להשם ואני מעריך את החיים עכשיו יותר מקודם, תנהגו בזהירות", סיים הזמר.

הרכב ההפוך של שמילי אונגר הרכב ההפוך של שמילי אונגר צילום: באדיבות המצלם

הרכב ההפוך של שמילי אונגר הרכב ההפוך של שמילי אונגר צילום: באדיבות המצלם

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איזה רכב  

  מוטי

  • הונדה, תציץ בתמונות ותראה. (ל”ת)


  • ליצן הא?? (ל”ת)

   אלי

 2. למען ה' איך הצליח השמילי לזחול החוצה?  (ל”ת)


 3. מאך הברוכה...  (ל”ת)

  יוסי

 4. יעקי ברנשטין  


;