י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024
גאווה ישראלית

גאווה ישראלית: 3 מחלקות קרדיולוגיות ברשימת הטובות בעולם

שלוש מחלקות קרדיולוגיות ישראליות נמצאות ברשימה הנחשבת לפי דירוג המגזין האמריקאי היוקרתי Newsweek. במקום ה-44 דורג מכון הלב של המרכז הרפואי שיבא. ברשימת 200 הטובים מופיעים הדסה ואיכילוב  

גאווה ישראלית: 3 מחלקות קרדיולוגיות ברשימת הטובות בעולם
חדר ניתוח צילום: pixabay

המגזין האמריקאי היוקרתי Newsweek דירג את 200 בתי החולים הטובים ביותר, כאשר ביניהם נמצאים בתי החולים הדסה, שיבא ואיכילוב. במקום ה-44 דורג מכון הלב של בית החולים 'שיבא'.

דו"ח דירוג בתי החולים שפרסם המגזין, מציג 200 בתי חולים מרחבי העולם עם המחלקות הטובות ביותר בקרדיולוגיה, אנדוקרינולוגיה ואונקולוגיה, בהתבסס על 22,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים. בנוסף להמלצות שנאספו, הרשימות אומתו על ידי ועדה עולמית של מומחים רפואיים בעלי שם.

במקום ה-44 נמצא מכון הלב של בית החולים 'שיבא' שנחשב לאחד הטובים בעולם. בהמשך מופיעים גם בתי החולים הדסה ואיכילוב, הכלולים ברשימה לצד בתי חולים מובילים מרחבי העולם, כמו מאיו קליניק, קליבלנד קליניק, מאונט סיני וג'ון הופקינס האמריקאים, ומרכזים גדולים מאירופה, דרום אמריקה ועוד.

"בתשעת העשורים שלנו, ניוזוויק סקר את כל ההיבטים של שירותי הבריאות - אתגרים מדעיים, הפרעות כלכליות, נס רפואי מדי פעם ובעיקר מה המשמעות של התפתחויות אלה עבור קוראינו", הדגישו במגזין. "כחלק מההתחייבות הזו, שיתפנו פעולה עם סטטיסטה בע"מ, חברת המחקר העולמית ונתוני צרכנות, כדי לדרג את בתי החולים הטובים בעולם. כעת אנו מרחיבים את המומחיות הזו על ידי בחינת התמחויות ובפרק זה אנו מדרגים את בתי החולים הטובים ביותר בקרדיולוגיה, אונקולוגיה ואנדוקרינולוגיה. אם אתה או אדם אהוב זקוק לטיפול מיוחד באחד מאותם תחומים, כפי שעושים מיליונים מאיתנו, אתה רוצה לדעת באילו בתי חולים או מרכזים רפואיים יש מתקנים מתקדמים ביותר והרופאים הנחשבים במיוחד לבעלי ידע וביצועים".

עוד מדגיש המגזין בפני קוראיו בכל העולם, כי בזכות הדירוגים העצמאיים, ברי הסמכא והאמינים תהיה להם גישה למרכזים בהם ימצאו את מיטב המאבחנים ואת הטיפול ברמה הגבוהה והיעילה ביותר.

פרופ' עופר אמיר, מנהל המערך הקרדיולוגי בהדסה, אומר כי: "הבחירה במערך הקרדיולוגי בהדסה משמחת ומשקפת פעילות ענפה בכל תחומי רפואת הלב, החל בטיפולים חדשניים, דרך מחקר פורץ דרך ועד להכשרת הדור הבא של קרדיולוגים מהארץ ומן העולם. מדובר בעשייה נרחבת ומפוארת שהונהגה בהדסה לאורך שנים, גם על ידי מנהלי האגף הקודמים. אנו גאים להיכלל ברשימה המכובדת של מגזין ניוזוויק עם מחלקות הלב המובילות בעולם, זוהי בהחלט תעודת כבוד לצוותים הרפואיים, הסיעודיים וכל תומכי הלחימה - במערך הלב ובמערכים אחרים בבית החולים המשיקים לנו בכל יום, בטיפול ובהצלת חיים".

 

שיבא הדסה איכילוב

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד