1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. אנ"ש
  4. הרב עובדיה יוסף זצ''ל

הראשון לציון: להימנע מלעלות לציונו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זיע"א

בשבוע הבא יחול יום הייארצייט של מרן רבי עובדיה יוסף זיע"א • בנו הראשון לציון והרב הראשי רבי יצחק יוסף במכתב מיוחד בעקבות התפשטות הנגיף: "אף שיש מעלה לעלות על ציונו של הצדיק ביום השנה, השנה שאני - עקב המצב הקיים" 

אהרן מילר, כ"ו תשרי תשפ"א 14/10/2020 10:15

לקראת יום ההילולא מתפללים בציונו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל מתפללים בציונו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לקראת יום ההילולא של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זיע"א יוצא בנו הראשון לציון הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף בקריאה מיוחדת, לא לקיים השנה את ההילולא המסורתית על ציון אביו זיע"א, אל קריאת קודש זו הצטרף גם ראש הישיבה חכם שלום כהן.

תחת הכותרת 'לאחינו בני ישראל', כותב הראשון לציון הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף "בעקבות המצב הידוע, הנני לפנות לאחינו בני ישראל, לשמור על בריאותם ולהימנע מלבוא לציונו של מרן אאמו"ר עטרת ראשינו זצוק"ל וזיע"א".

"אף שיש מעלה לעלות על ציונו של הצדיק ביום השנה, השנה שאני - עקב המצב הקיים" פוסק בנו הראשון לציון.

עוד מוסיף הגאון רבי יצחק יוסף וקורא "וכל אחד יקבל על עצמו בל"נ ללמוד בליל הייארצייט ג' חשוון הבא עלינו, וכן ביומו, בספריו של מרן זיע"א, ולהגות בתורתו".

לסיום כותב הרב הראשי "ואנחנו בניו של מרן זיע"א נהיה שלוחים להעתיר בתפלה עבור המבקשים לבריאות איתנה, הצלחה בתורה ויראת שמים, ובכל מילי דמיטב, ובעזה"י בשנים הבאות ימשיכו בהילולא הנהוגה".

כאמור אל קריאתו הצטרף גם ראש הישיבה חכם שלום כהן, וכן אחיו בנו של בעל ההילולא זיע"א, הגר"ד יוסף.

מכתבו של הגר"י יוסף

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ב"ה קריאה שקולה והגיונית  

    יוסי

;