1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

צפו: יצאה לבצע את הפשע עם ביתה בת ה-6

סוכן יחידת ׳דרור׳ של חטיבת המודיעין בשב"ס הופעל בבית סוהר ביטחוני בדרום הארץ ומנע הברחת טלפון נייד חכם לתוך הכלא • הבלדרית הגיעה למפגש עם ביתה בת ה-6

קובי בורנשטיין, כ"ז תשרי תשפ"א 15/10/2020 11:23
תגיות:

במרכז הארץ אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: באדיבות המצלם

במהלך החודשים האחרונים הפעילו בלשי יחידת "דרור" סוכן בביס"ר ביטחוני בדרום הארץ. אסיר המזוהה עם ארגון ה'פתח' הציע לסוהר שוחד בתמורה להברחת טלפון נייד חכם לתוך הכלא. הסוהר דיווח על הפניה למפקדיו, גוייס כסוכן והחל בהפעלה מבצעית ע"י מחלק הסוכנים בחטיבת מודיעין שב"ס.

במהלך הפעלתו הביא הסוכן להפללתם של שלושה חשודים (שני אזרחים ואסיר), שתכננו להבריח טלפון חכם לאגף ביטחוני באמצעות מתן שוחד של אלפי ש"ח לסוכן.

לאחר מעקב מודיעני ומבצעי ואיסוף ראיות התקיים השבוע מפגש באזור המרכז בין הסוכן לבין שני האזרחים (תושבת יפו ותושב טייבה), במהלכו הועבר לסוכן טלפון 'חכם' מסוג סמסונג וכסף שוחד בסך 22,000 ש"ח. 'פיצוח הסוכן' הביא כאמור למעצר שלושת החשודים ע"י בלשי יחידת ׳דרור׳ של שב"ס בסיוע כוחות משטרת ישראל והמעורבים נלקחו להמשך חקירה במשטרת המשטרה באר שבע להארכת מעצרם.

הבלדרית, תושבת יפו, הגיעה למקום המפגש עם ביתה בת ה-6. לאחר המעצר מסרה לבלשי יחידת "דרור" מספר טלפון של בן משפחה מוסכם והם דאגו להעברת הילדה לידיו בבטחה.

מדוברות שב"ס נמסר כי "טלפונים בשימוש מחבלים בבתי הכלא יכולים לשמש להכוונת פעילות חבלנית ופלילית שעלולה להוביל לפגיעה בתושבי מדינת ישראל. סוהרי שב"ס נמצאים בחזית המלחמה בטרור ופועלים בנחישות ובהתמדה למניעת הברחות לתוך בתי הסוהר הביטחוניים בתקופת משבר הקורונה כמו גם בשגרה להגנה על ביטחונם וחייהם של תושבי המדינה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;