1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

מרגי מאשים את נתניהו: "לא מטפל במכחישי הקורונה החרדים"

ביום בו רוב רובה של הכנסת מאוחדת סביב חגיגת הסכם השלום המובא בשעות אלו לאישור בהצבעה במליאת הכנסת, ח"כ מרגי מש"ס הנושא בתפקיד יו"ר ועדת הכלכלה, מבקר בחריפות את ראש הממשלה מעל בימת הכנסת כשהוא מתכוון בהמשך להימנע בהצבעה בעד ההסכם ההיסטורי

ארי קלמן, כ"ז תשרי תשפ"א 15/10/2020 19:22

בנאום אופוזיציוני יעקב מרגי במליאה יעקב מרגי במליאה צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

בנאום שמתאים יותר לחבר אופוזיציה, יוצא היום (חמישי) חבר הכנסת יעקב מרגי מש"ס במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, במסגרת דיון על אישור הסכמי השלום עם המדינות הערביות כשבסופה צפוי מרגי להימנע בהצבעה.

"עם כל גודל המעמד אני רוצה להתרגש אבל אני לא מצליח למרות כל מאמצי", פתח מרגי את דבריו והסביר; "אני לא מצליח להתרגש כי העם היושב בציון מפולג, שסוע וקרוע לגזרים . יש באוויר אווירת מלחמה, אווירת ניתוק, אווירה של חוסר סולידראיות".

יו"ר ועדת הכלכלה מש"ס ציין שלמרות השבחים שיש לו על נתניהו הוא אמר: "איך יכול להיות שעם כל היכולות שלך אתה לא משקיע ולא שעה או שעתיים בשבוע כדי לרפא את הפצע, להחאות את הקרעים , למה אתה ממתין?, אתה ממתין שהרחובות ידממו? אתה לא שומע את הקולות? ממילא את קולות המפגינים אתה לא שומע ואני מבין אותך ומסכים איתך כי שלטון מחליטים בבחירות ולא בדרך אחרת", תקף.

לדברי חבר הכנסת מרגי נתניהו גם מתעלם מזעקות השבר, כשהוא זונח "את נאקתם של החברה החרדית שלא בטובתה ולא באשמתה אתה לא עושה דבר, גם לא לדכא את אותם מכחישי קורונה בחברה החרדית, אתה לא עושה כדי לטפל באותם בקציני המשטרה שעושים דילים עם הקיצוניים". מרגי סיים בפנייה אל נתניהו: "אחרי שהשגת שלום עם הערביים תתפנה לשלום בתוך החברה הישראלית. אתה לא משקיע אפילו שעה בגורלה של החברה ישראלית, תכנס צוות מומחים ללמוד למה יש רמזור אדום בוהק בחברה החרדית. מה עשית?". כך הח"כ הוותיק מש"ס.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מעניין למה הצבעת נגד הקמת ועדת חקירה משטרתית  


 2. מי צריך לטפל בחרדים אם לא אלה שמקבלים משכורת על היותם נבחרי הציבור החרדי??? למה לזרוק את האשמה על האחר?? אתה נכשלת הטיפול ובהסברה ולא רק נתניהו  (ל”ת)

  שמויגר

 3. מה הקשר?  (ל”ת)


 4. ספרדי טיפש  (ל”ת)


 5. צריך לטפל בחרדים. ביד קשה ובאפס סובלנות להפרות החוק. חברה שחונכה לקבל הכל ולא לתת כלום. כמה גנבים ורמאים צמחו מהחינוך הזה, ה' ישמור. רק לאחרונה ראינו את פושעי מד"א החרדים. בושה בושה בושה  (ל”ת)


 6. רמאים  

  מרדכי היהודי

 7. ומה עושים החרדים כדי לרפא את הפצע?  (ל”ת)


 8. מה זה לטפל? לעשות להם חינוך מחדש? לשים אותם בצינוק?  


 9. גם אתם לא מטפלים בחרדים למה לא פרשתם?????  (ל”ת)

  יאיר

;