1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

גפני לנתניהו: לפטר את האיש הזה לאלתר

לאור רשימת הערים והשכונות החרדיות האדומות המומלצת על ידי פרופ' גמזו לוועדת השרים לענייני הגבלת ערים, ח"כ גפני זועם וקורא לראש הממשלה לפטר את האיש לאלתר. לדבריו: "אצל רוני גמזו לא קובע מספר החולים, קובע רק אם מדובר בחרדים"

ארי קלמן, כ"ח תשרי תשפ"א 16/10/2020 12:32

הזעם על גמזו לשיא פרופ' רוני גמזו/ח"כ משה גפני פרופ' רוני גמזו/ח"כ משה גפני צילום: דוד כהן/אוליבר פיטוסי, פלאש 90

שינוי בתחשיב והמלצה להכניס את רוב השכונות החרדיות בירושלים לסגר של שבוע, מעורר זעם רב בציבור החרדי נגד פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו. הכעס מגיע לשיא מצדו של חבר הכנסת משה גפני.

בהודעה תקיפה ששיגר הבוקר (שישי) לתקשורת, טען גפני כי "אצל רוני גמזו לא קובע מספר החולים, קובע רק אם מדובר בחרדים", שלטענתו ״כל המאמצים שנעשו והורידו את מספר החולים בערים החרדיות ובשכונות החרדיות בירושלים הביאו אותו לעשות תרגילים מספריים באישון ליל כדי להכניס את החרדים לסגר".

גפני הודיע כי הוא קורא לראש הממשלה בנימין נתניהו "להפסיק את הפעילות של האיש הזה לאלתר", כשהוא מוסיף כי "כולנו שמחים על הירידה בתחלואה, וקוראים לכולם לשמור על ההנחיות בהקפדה. אבל אסור לנצל את זה כדי לפגוע בציבורים גדולים שנאבקים זמן רב כדי להוריד את מספר הנדבקים וברוך השם מצליחים בכך".

בלשכת גפני אומרים כי הוא משוחח בשעות אלה עם נציגי 'דגל התורה' בערים המוגדרות כאדומות ואוסף את הנתונים הלקויים. בהמשך הוא יציג אותם בפני משרד הבריאות וראש הממשלה. "הוא לא מתכוון לשתוק", הם אומרים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מסכים איתך גפני  

  חרדי

  • הוא אוהב ישראל! מנסה להציל חיים 


 2. הלוואי  (ל”ת)


 3. בוקר טוב לגפני  

  מאוכזב מהחכים שלנו

 4. ממילא גמזו גומר את תפקידו בסוף החודש. אם לפטר צריך לפטר את גפני וחבר מרעיו לאור התנהלותם המבישה.  (ל”ת)

  משה

 5. נמאס לנו  

  מאוכזבת משס

 6. אל תאמינו לחכ"ים החרדים  


 7. סוף סוף הוא הבין שצריך לזרוק את האנטישמי הזה אני חרדי גאה גם אם יעשו עלי סגר לעולם לא נוריד את הראש ונתבייש בעצמנו כמו דרעי.  (ל”ת)


;