1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

נתניהו מצהיר: ניתן קנסות בערים החרדיות

"אני קורא לכל ראשי הציבור, לציבור החרדי, לקיים את הכללים, לדאוג שהם יכובדו, ובכל מקרה צריך לעשות גם אכיפה. הגברת אכיפה זה כולל להבטיח שהסגרים מהודקים, וגם בתוך הערים אנחנו ניתן קנסות ככל שהדבר נדרש". כך ראה"מ נתניהו הערב במשל"ט הארצי של המשטרה

ארי קלמן, ל' תשרי תשפ"א 18/10/2020 20:09

לצד בכירי המשטרה ראה"מ בנימין נתניהו בהצהרה ראה"מ בנימין נתניהו בהצהרה צילום: עומר מירון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב (ראשון) הערכת מצב במטה השליטה הארצי של המשטרה בבית דגן, יחד עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ומ"מ מפכ"ל המשטרה מוטי כהן. נתניהו אמר שיש להגביר את האכיפה והקנסות בערים אדומות וכן להדק את הכתרים סביב ערים אלה.

צילום וידאו: עומר מירון, לע"מ | סאונד: ניר שרף, לע"מ

ראש הממשלה נתניהו אמר בהצהרה קצרה: "אנחנו במאמץ גדול מאוד להמשיך את ההצלחה הגדולה של הסגר. אנחנו רוצים את כיבוד הכללים ברחבי הארץ, אני ער לכך שיש לנו עדיין אתגר גדול. קודם כל אנחנו צריכים למנוע את הזליגה של התחלואה מהערים האדומות. לא נשארו הרבה, מספרם ירד, וזה דווקא כתוצאה מזה שכן כיבדו את הכללים".

"עכשיו אני קורא לכל ראשי הציבור, לציבור החרדי, לקיים את הכללים, לדאוג שהם יכובדו, ובכל מקרה צריך לעשות גם אכיפה. הגברת אכיפה זה כולל להבטיח שהסגרים מהודקים, וגם בתוך הערים אנחנו ניתן קנסות ככל שהדבר נדרש", הזהיר ראש הממשלה.

"אני הייתי שמח שהדבר הזה ייעשה בהתנדבות, בהבנה הדדית, כי המטרה שלנו היא לדאוג לכל אזרחי ישראל, לכולם בלי יוצא מן הכלל. לכך אנחנו צריכים גם אכיפה וגם הסברה, גם משמעת וגם את העבודה החשובה שהמשטרה עושה בתנאים קשים. אנחנו בעיקר מתמקדים בסגרים ובקנסות, יש עוד עבודה לעשות. הכי חשוב שכולם יבינו שאנחנו פועלים למען הבריאות של כל אזרחי ישראל ואת זה נשיג רק בהגברת המשמעת". כך נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הראשון שהפר סגר היה ביבי  

  יוסי

  • אמת! (ל”ת)

   ש

 2. אכיפה  

  יהודי

 3. נתניהו המסית הביתה!  (ל”ת)

  מוישה

 4. חרדים מתיפיפים....  

  יעקב

 5. להכניס את ביבי לסגר  


;