1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

מיקי זוהר לחבריו בליכוד: "הציבור פחות אוהב את ההתנהגות שלנו"

מיקי זוהר מרביץ מוסר בחבריו בחלק הסגור של ישיבת סיעת הליכוד וקורא לשנות את השיח. "אנחנו נמצאים בתוך משבר קורונה וכל מה שמעניין את הציבור זה לטפל בקורונה. כשאנחנו מתעסקים בכל הוויכוחים הפנימיים ובכל המאבקים, אפילו נגד היריבים הפוליטיים שלנו, תוך כדי עימותים חוצים אפילו קווים אדומים באמירות שלנו". אמר גם כלפי עצמו

אהרן מילר, א' חשון תשפ"א 19/10/2020 19:25

מחולל שינוי בשיח ח"כ מיקי זוהר מהליכוד ח"כ מיקי זוהר מהליכוד צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר הקואליציה חבר הכנסת מיקי זוהר פנה אל חברי סיעת הליכוד בחלק הסגור של ישיבת הסיעה וקרא להם להצטרף אליו במאמץ לחולל שינוי בשיח "בחודשים הקרובים אני רוצה לחולל שינוי בגישה. יש הרבה דברים שמכעיסים גם אותי ובהרבה מאוד מקרים אתה רוצה להתפוצץ מזעם על מה שעושים לך, איך רומסים אותנו ואיך מנסים באמת לכתוש אותנו בלי שום סנטימנטים" אמר זוהר.

זוהר המשיך והוסיף "התגובה הטבעית של חלק מהאנשים היא להבליג ויש כאלה שדווקא רוצים להילחם, אבל בסוף אם אנחנו לא ננקוט דווקא בשפה דיבר עליה יריב לוין, הממלכתיות, עם כל זה שזה קשה, אני חושב שהליכוד בסופו של דבר יכול לשלם על זה מחיר מסיבה אחת פשוטה: אנחנו נמצאים בתוך משבר קורונה וכל מה שמעניין את הציבור זה לטפל בקורונה. כשאנחנו מתעסקים בכל הוויכוחים הפנימיים ובכל המאבקים, אפילו נגד היריבים הפוליטיים שלנו, תוך כדי עימותים חוצים אפילו קווים אדומים באמירות שלנו כלפי היריבים -אני חושב שהציבור פחות אוהב את זה בטח בתקופה הזו".

"אמרתי את זה גם בנאום וגם בראיונות האחרונים שלי בתקשורת: אני באופן אישי הולך לשנות יחד עם כולם את השיח כי אני חושב שזה השיח שיכול לדבר יותר לציבור. זה לא קל לי לבוא עכשיו ולהודות לפני כולם שגם אני פה עשיתי דברים שלא היו צריכים להיעשות" סיפר זוהר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;