1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

"נחנקנו ממחירי הדירות": החרדים שמצאו את הפתרון

בעידן בו מחירי הדירות נוסקים לשמים ורבים תרים אחר מקור השקעה יציב בתוך הסבך הכלכלי שנקלענו אליו, אין ספק כי קרקעות חקלאיות הן הדבר הבא בעולם ההשקעות, כשחלקן עולות ב200 עד 300 אחוזים! • אחד מהמקומות היותר פופולריים בגזרה הזו, הוא שטח הנדל"ן בפרדס חנה הנמצא בסמוך למתחם 'ביג' והפך לשיחת היום בקרב מומחי נדל"ן רבים • עם הפשרת חצי מהגוש, חלה עלייה דרמטית ברכישת שטחי הנדל"ן באזור

יוסף אור כתבה מקודמת, ז' חשון תשפ"א 25/10/2020 08:27

גוש הקרקעות בפרדס חנה גוש הקרקעות בפרדס חנה צילום: יח"צ

אין זה סוד כי מחירי הנדל"ן בארץ לא מפסיקים לטפס בשנים האחרונות. כך שמחד השקעה בענף הדיור והבנייה נחשבת כיום להשקעה מאוד יציבה, אך יחד עם זאת היא נמצאת על גבול הבלתי אפשרי. לכן הפרויקט הייחודי של 'חברת טופ פרדס חנה' מהווה פתרון מושלם בנושא הזה.

אך בואו נתחיל רגע מהתחלה…

פרדס חנה-כרכור, היא מועצה מקומית הנמצאת בין חדרה לזכרון יעקב. המועצה הפכה בשנים האחרונות ליעד מאוד פופולארי בקרב משפחות רבות אשר בחרו בה כמשכנם, בעיקר בשל האוכלוסייה הצעירה והפוטנציאל העצום שטמון במקום. מדובר בישוב צעיר וקהילתי הנמצא בתנופת פיתוח שלא נראתה זמן רב בארץ. במקום מסעדות, מקומות בילוי, גינות ציבוריות ומוסדות חינוך רבים.

כחלק מתנופת הפיתוח, מתחם "ביג" ענקי הוקם בקרבה לכביש 6 ובמקום ניתן ליהנות ממרכז מסחרי עצום בגודלו המציע מגוון חנויות. 

בסמוך למרכז הקניות, החלה חברת 'טופ פרדס חנה' בהליך ע"פ הסכם תמ"א 35 באותו אזור, שעתיד להפשיר דונמים ענקיים לבנייה באזור. ההליך צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות.

לאחרונה, העלו הילוך בהפשרת חלקת הקרקעות באזור וכיום כבר חצי מהגוש מופשר לבנייה, מה שמביא משקיעים חכמים רבים להתעניין בפרויקט שהולך וקורם עור וגידים.

הפרויקט מציע אפשרות בלעדית לרכוש קרקע לבנייה ב129,000 ש"ח בלבד ולדעת מומחים רבים להניב תשואה משולשת ואף יותר מכך.

בחברה מציינים כי על אף ההפשרה, מחירי הקרקעות עשויים בוודאות לנסוק עוד ועוד, כפי שקורה ברחבי הארץ. זאת על אף תחזיות מסוימות שסברו כי בעידן הקורונה תחול צניחה בהשקעות הנדל"ן בדומה למתרחש בשוק ההון. אך המציאות מוכיחה כי קרקעות פרטיות הרשומות בטאבו, השביחו את עצמן בחלק מקומות מעל ל200%!

בפרויקט 'טופ פרדס חנה' צפויים רווחים נאים לא פחות, בעיקר בשל המיקום האסטרטגי של החלקה הנמצאת בקרבה לשכונת 'חלומות כרכור' המשגשגת, ובאופן כללי בשל פופולריות מועצת פרדס חנה, שרק הולכת וגוברת.

מאחורי מנהלי הפרויקט עומדות שנות ניסיון רבות וכן חברת עורכי דין מקצועית ומוכרת בשוק וכך הרכישה נעשית תוך שקיפות מלאה מול הלקוח.

אז למרות ששוק הנדל"ן בארץ מפתיע חדשות לבקרים בשיאים חדשים, ורכישת דירה הפכה לסיפור מורכב שדורש כיסים עמוקים במיוחד, מסתבר כי עדיין ניתן להשקיע בנדל"ן ולהצליח.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

גם אתם רוצים לבנות את הבית שלכם בחצי המחיר? 

;