1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. מיוחדים

אביו של ראש הישיבה התריע: החיסונים מסוכנים, הדור החמישי מאיים על עתיד היהדות

הגאון הרב יואב אלון ששימש בעבר מדען בכיר בתעשייה הביטחונית מזהיר מפני הנתונים הרשמיים המתפרסמים, כמו כן מזהיר אביו של ראש הישיבה כי פריסת ה-G5 צריכה להיעצר לפחות בריכוזים החרדיים. הרב אלון מזהיר מפני שואה שתכחיד את היהדות, וסבור כי חלק מהמסקנות העולות מדבריו, זה שהציבור צריך לחדול מהלשנות הדדיות • צפו

אהרן מילר, ב' חשון תשפ"א 20/10/2020 21:05

בשיחה לבני ישיבות הרב יואב אלון הרב יואב אלון צילום: בחדרי חרדים

הגאון הרב יואב אלון מרחובות, אביו של ראש ישיבת מיר-ברכפלד הגאון הרב נועם אלון, מסר השבוע שיחה, בה השמיע דברים חריפים ומפתיעים במיוחד בנושא הקורונה. מצפייה בדבריו עולה כי רב הנסתר על הגלוי בטענותיו, ועולה מהם התחושה הברורה כי הרב אלון סבור כי לא כל מה שהכרתם ושמעתם על הקורונה הוא נכון. בתוך דבריו משתמש הרב אלון בטענות חריפות ומגוונות שקשה להישאר מולם שווה נפש מבלי לעצור לחשיבה משנית על הדברים.

דבריו של הגאון הרב אלון מפתיעים ביותר דווקא לאור עברו כאיש מדע מובהק הרחוק מכל תאוריה קונספירטיבית. הרב אלון שימש קודם חזרתו בתשובה, כמדען התעשייה הביטחונית, הוא מחזיק בתואר ראשון במתמטיקה ובפיזיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובתואר שני ודוקטורט בפיזיקה של חלקיקים יסודיים ממכון וויצמן. מה שרק מגביר את הצורך לבדוק ולבחון אחר אמיתות הדברים.

אתחיל ברשימה של טענות שהם בעצם מדגם של טענות, סביבם תיסוב השיחה הזאת, ישנה טענה כי נתוני הממשלה בקשר לענייני  הקורונה, כמו מספר המתים או אמצעי הזהירות הנדרשים - הם שקריים, וכן הנתונים של ארוגני הבריאות העולמי, שגם הם שקריים. ישנם טענות שהחיסונים שמכינים בתקופה זו מפני הקורונה מאוד מאוד מסוכנים, וכי אסור להתקרב אליהם.

כמו כן נשמעים בתקופה זו טענות כי ה-G5, הדור החמישי של האינטרנט הסלולרי המהיר, מאוד מסוכן - הן מבחינת עוצמת הקרינה שיש בתפעול הרגיל של זה, והן בגלל הטענות שהמערכת הזו יכולה בקלות רבה להפוך לאמצעי לחימה שיכול לעקוב ולפגוע או אפילו לחסל אנשים. חלק מהטענות מצביעות על כך שבמקומות שיופעל בהם ה-G5  ייפגעו שם יותר אנשים בעקבות ריסוק מערכת החיסון, במקרה שיופץ שם נגיף חדש או ישן, בממדים של עשרות אלפים ויותר.

אני מכנה את זה שוב ושוב כ'טענות'. למה אני מתכוון?

כבר לפני כשנה התחלתי לשמוע טענות מהסוג הזה. זה התחיל לגבי ה-G5, בדקתי מאז את הטענות, קראתי חומר רב בנושא ויצרתי קשר עם הגורמים שמובילים את הטענה הזו, ביניהם הרב דניאל עשור (עימו חיברתי חוברת מיוחדת על נכונות הדברים בנושא ה-G5 והחיסונים). שוחחתי הרבה גם עם הרב יובל עובדיה, ועם די הרבה אנשים במגזר החרדי שנחשפו לעניינים האלה. השתדלתי לבדוק את הדברים גם בעקיפין, במצבים שלא יכולתי לבדוק בעצמי, וקראתי גם את הטענות ההפוכות של אלו שטוענים שהדברים אינם נכונים. הלכתי לשמוע גם מומחים מהציבור החילוני, אנשים כמו עו"ד שי דנון או גיא טל שנלחמים בנושאים האלה.

בסופו של דבר הגעתי למסקנה שעל סמך בדיקת הנתונים, אני באופן אישי יכול לקבוע שחלק מהדברים הם בחזקת וודאיים וברורים לגמרי. על חלק מהדברים צריכים לחשוש מהם, אבל עדיין צריך בדיקה.

סתימת הפיות בנושא – תמוהה מאוד

נתקלתי הרבה מאוד בתופעה מאוד לא נעימה של סתימות פיות. יש הרבה שיטות לעשות את זה, אחת מהן זה לומר ש'השם יעזור', או לחילופין לכנות את הטענות כ'קונספירטיביות' - כביכול מי שטוען אותם מדמיין דברים. יש עוד שיטה איך לסתום את הפה וזה לכנות את משמיעי אותם הטענות שהם 'מכחישי קורונה'. וזה מאוד מסוכן כביכול להכחיש את הקורונה. אחר כך אנשים עוד עלולים לזלזל ולגרום לתמותה המונית.

חשש אמיתי לשואה איומה

אני מאוד תמה על זה, וכי בגלל שאתה קורא לי קונספירטור או מכחיש קורונה, מותר לך לא לחשוש שאתה בעצם מכחיש שואה?! הרי כאן מדובר בטענות מאוד חזקות שיתכן ויכולה להתרגש עלינו ממש שואה איומה, לא רק  של תמותה אל גם במובנים של תוכניות לשעבד אותנו וכו', ואין כאן המקום להאריך. גם בשואה של אירופה, כשהתחילו להגיע רסיסי אינפורמציה מה קורה באמת במחנות העבודה, ועד אז אנשים לא האמינו איך יתכן שעם כה תרבותי ונאור יכול לרצוח יהודים.

מדהים לראות כמה אנשים בעיקר בחוגים החרדיים כלל לא מודעים לכל הטענות הללו. מעניין גם לראות כמה אנשים שכן הסכימו להטות אוזן ולשמוע הפכו בעצמם לפעילים במערכה. לשמחתי אני אחד מהם. דיברתי הרבה עם רבנים, ביניהם אף חשובים ביותר, דיברתי עם עסקני ציבור, חברי כנסת ויועצים רפואיים. מעניין לתאר את התגובות ששמעתי. תגובה אחת ששמעתי: "שטויות ואין בכלל צד כזה". מעניין כמה זמן הם הקדישו לבדיקת הטענות הללו.

אני רוצה לענות לאותם האנשים: אולי הדברים נשמעים לכם הזויים, אבל עד כמה שידוע לי לקודשא בריך הוא יש את היכולת להביא עלינו סכנה נוראית באופן שזה ייראה לאנשים הזוי לגמרי, אז לא צריך להתייחס לזה. ואולי זה גופא הניסיון שלנון עכשיו – שאנשים לא מתייחסים לדברים.

תגובה אחרת ששמעתי : אתה צודק. יכול להיות שאתה צודק, זה נראה סביר. יש כאלה אף שאמרו  שהם מכירים את העניינים האלה בוודאי שזה כך, אבל אין מה לעשות ורק הקב"ה יכול לטפל בזה.

לעניות דעתי התשובה לכך היא, שנכון אמנם שרק הקב"ה יכול לטפל אבל במקום שיש שריפה אם יש לך את האפשרות לקחת כמה דליי מים ולכבות את השריפה, אז הקב"ה מצפה ממך שתעשה את זה. ואלה שטוענים שאין מה לעשות רק להתפלל לקב"ה, כי איזה דליי מים אפשר כאן לשפוך, מה ניתם לעשות כאן להצלה?

החיסונים – הסכנה הגדולה ביותר

לדעתי התפקיד שלנו קודם כל לפרסם את הנתונים האלה שיגיעו לאזניהם לגדולי התורה ולעסקנים המובילים בכל הדרגים. תשאלו מה הם יכולים לעשות?! הם יכולים להתחיל לדבר ולהזהיר מהחיסונים של הקורונה. מדובר בחיסונים מאוד מסוכנים, ולא אכנס כעת לפירוט, אבל הצד שכנגד מתחיל הפעיל לחץ פסיכולוגי נוראי שהתרופה שלנו זה החיסונים, ושהתקווה צריכה להיות שנקבל אותם בזמן. כדי שכשזה יגיע נרוץ לקבל את זה, ואז זה כבר יהיה מאוחר להתגבר על זה. צריכים כבר עכשיו את ההסברה שחייבים להימנע מזה.

למנוע את פריסת ה-G5 בריכוזים החרדיים

עוד דבר שהם יכולים לפעול: למנוע את פריסת מערכות ה-G5. אנחנו הרי לא צריכים את זה, מדוע לעשות את זה אצלנו? צריכים להבין שבסופו של דבר סביר ביותר שהמקומות שבהם המערכות ייפרסו, הם יהיו המקומות שיספגו את המהלומה העיקרית. דרך אגב, בפריצת מגיפת הקורונה היו טענות חזקות שבאותם אזורים שבהם כבר הייתה תשתית של ה-G5 הם נפגעו במכה הראשונה באופן החזק ביותר. זה כל החוף המזרחי של ארצות הברית, חלקים בחוף המערבי, וגם בווהאן עצמה בסין ששם זה היה המקום הראשון שהותקן ה-G5 ועוד.

דבר נוסף, כמובן שצריכים לזעוק לקב"ה שיציל אותנו ולקיים עצרות תפילה. אבל איך נזעק אליו אם אין לציבור מושג מה קורה בכלל ופשוט מתעלמים מזה.

נקודה נוספת זה שמקבלי ההחלטות בציבור החרדי, יתייחסו לנתונים האלה של הקורונה שמגיעים על ידי הממשלה ומשרד הבריאות בארץ ומשרד הבריאות העולמי לפי הפרופורציה הנכונה. אם אנחנו באמת מבינים שהכל כאן מפוברק ומגמתי, ויש פה מחשבות זדון, אז הנתונים האלה ממילא לא חייבין להיות נכונים ולפעמים אפילו הפוכים. לפעמים אומרים לך שחשוב שתלבש מסיכה ומסתבר בסוף שהמסכה יותר מזיקה ממה שהיא מועילה, כמו שדיבר על כך הגרמ"ש קליין.

ואם כך מתייחסים לנתונים אז יש לנו הבנה לגמרי אחרת לגבי השאלה האם לפתוח את בתי הכנסת והכוללים ואת תלמודי התורה והישיבות. מתוך הבנה שרוב העניינים הבריאותיים שמעוררים עליהם מדוע הם צריכים להיות סגורים, הם בלוף אחד גדול.

להימנע מהלשנות ומחלוקות על מי שלא שומר על ההנחיות

כמו כן חשוב מאוד לנצל את המידע הזה כדי להבין שבינינו לבין עצמנו צריך לעשות שלום. ולמרות שאתה למשל חושב שצריך לשים מסיכה, וחברך חושב שלא צריך מסיכה, לכל אחד יש את הנתונים שלו, אז בוודאי שלא להלשין, אבל גם לא להתייחס כאל רודף לכל מי שלא עושה בדיוק את כל דקדוקי השמירה שאתה עושה.

נקודה נוספת שרציתי להביא כעניין למחשבה. נניח שהדברים שאני אומר כעת נכונים בחמישים אחוז, והסיכוי שהם לא נכונים גם כן חמישים אחוז, אז אני שומע מאנשים את הטענה שכיוון שיש אומרים ככה ויש אומרים ככה אני לא רוצה להכניס את ראשי למחלוקת, וזה כבר לא לטפל בזה וכו', נדמה לי שזו טעות גדולה. כשמחשבים חשבונות של אחוזים לא צריך רק לקבוע את האחוז של כל צד אלא גם את הנזק שיכול להיגרם בכל צד. וכאן זה ברור שאם אכן הטענות האלה הם נכונות – בחמישים האחוזים האלה, התעלמות מהם זה נזק בהיקף של שואה וכיליון של כל התרבות היהודית. לעומת זאת אם הכל מצוץ מהאצבע וזה לא נכון אז אנחנו עוררנו דברים דמיוניים ובזבזנו זמן וגרמנו להפחדה של הציבור, אבל כל זה לא מגיע לקרסוליו של הצד השני.

כאן אנחנו מגיעים לשאלת השאלות. תגידו לי אז מה בעצם אתה אומר, אתה טוען שכל הסיפור הזה של הקורונה זה לא איזה שהיא תאונה שהייתה או טיפול שלומיאלי במצב, אלא יכול להיות שיש כאן איזו קונספירציה עולמית שאנשים שבזדון מנסים לעשות את כל זה מתוך מניעים שלהם, אז מי האנשים האלה? על מי מדובר? מה המגמות שלהם? מה הם רוצים מאיתנו. נדמה לי שכאן אנחנו צריכים לעצור מהסיבה הבאה: אם נתחיל בשיחה של כמה דקות להסביר מה באמת קורה כאן, הדברים יישמעו לכם באמת באמת הזויים, אבל מה לעשות, אחרי שאתה בודק אותם אתה רואה שמה שנשמע הזוי זה בעצם מה שנכון.

אפשר עכשיו להסתכל על העניינים ככה: נותנים לנו מספרים. בישראל יש היום בערך 2,200 מתים מתחילת הקורונה. המספרים הללו הם בוודאי ובוודאי מפוברקים. זה ידוע לגמרי שההוראות בארץ ובעולם שמי שנפטר ממחלת הסרטן ל"ע אבל גם נמצא אצלו הקורונה, נרשם בתיקים כמו שמת ממגיפת הקורונה, ואם לא נבדק ולא נמצא אצלו נגיף הקורונה אבל יש חשש שבאמת היה לו קורונה אז גם כן צריכים לכתוב בתיק שהוא נפטר מקורונה. זאת אומרת שרובא דרובא של האנשים לא מתו בכלל מקורונה אלא עם קורונה. אז בנוסף לזה שהמספר הוא הרבה יותר קטן גם ההתייחסות לאלה שכן נפגעו מקורונה, האם אפשר באמת לומר שהם מתו מקורונה?!". דברי הרב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. סוף סוף התעוררתם  

  משה

  • אנטנות הG5 פולטות קרינה ברמה גבוהה במיוחד 


  • כל הכבוד לאתר-תמשיכו להפיץ את העניין הזה כי 


  • דברי טעם (ל”ת)

   דודוי

  • קיבלו $$$$$$ התחילו להתעורר... (ל”ת)

   תשלם -נפרסם...

  • כל מילה אמת  (ל”ת)

   אברהם

  • אולי 2% אמת מתוך 98% קונספירציות 

   רפו"ש

  • היו שפויים. כעת נגמר 

   הלוחש לכבשים

 2. כל הכבוד על החשיפה  

  כל הכבוד

 3. סוף סוף הבאתם דברי טעם  (ל”ת)


  • איפה מצאת טעם.. אתה חולה קורונה... ידידי. מה טעם יש ואיזה קשר יש בין כל משפט (ל”ת)

   ישראל

  • מסכים, האנטנות מקרינות בעוצמה חזקה וצריך להתנגד להם בכל הכוח 


 4. קראתי ולא הבנתי  

  אלעד

  • שורה תחתונה-אסור להתחסן לחיסון נגד קורונה!!!! (ל”ת)


  • תחפש בגוגל חדשות וירוס tv שם מובא כל החומר (ל”ת)


  • תקרא את החומרים/חוברות המוזכרים בסוף הוידאו (ל”ת)


  • למידע נוספת 


  • אג'נדה 21, אג'נדה 2030 וכו' (ל”ת)

   תקרא בגוגל על

  • לא הבנת? אל תדאג 

   יוסי

  • לחקור 


  • תתחיל לראות סרטונים ביוטיוב 


  • לא הבנת כי בעצם לא נאמר שום דבר ספציפי. רק רמיזות לא ברורות (ל”ת)


 5. להגיד שביל גייטס מנסה להשתלט על העולם גם אם זה היה סביר זו קונספירציה  

  יוני

  • הוא לא אמר שזה רק ביל גייטס אלא נקב בשמו בין היתר שלא הוזכרו  (ל”ת)


  • מי 


  • זה לא אדם אחד!! 

   תהילה

  • קונספירציה? 


  • יש מסמכים והקלטות בהם הוא אומר בעצמו את כוונותיו 

   דובר אנגלית

  • אין צורך להשתכנע, יש צורך לחשוש ולפעול בהתאם! 

   בועז

  • אג'נדה 2030 - 2021 - דילול אוכלוסין 


 6. כל הכבוד!  


  • זוכר את המזרוחניק הזה לפני כמה שנים 

   שויטה

  • מסבירים??? שמעת הסבר או רק אמירה שהוא בטוח בלי לרצות להסביר? (ל”ת)


 7. זו לא קונספירציה! החלה השמדה המונית! חבלי משיח... המשיח בא!  

  בועז

 8. הוא שכח גם להוסיף שהארץ שטוחה  

  מאיר

  • אתה טרול/אדיוט עם דיפלומה 

   טרולסקי

 9. קראתי ולא משכנע בכלל  

  קצת שכל

  • לא קל לקבל דברים כאלה, שנשמעים שונים ומוזרים... 

   אמת

 10. לא נשמע אמין כלל  (ל”ת)


  • אמינות  


 11. בוקר טוב שהעלתם את הנושא  


 12. לא הבנתי מה הקשר בין הg5 לקורונה  

  שרי

  • תחקור תבין 


 13. איך נראות אנטנות גי 5  

  אאא

 14. הוא חבר של דניאל עשור? אז הכל מובן...  

  איש יהודי

 15. נפטרים מקורנה  

  שכל ישר

 16. למה הרב נזכר עכשיו ולא צעק געוואלד עד עתה על הסמארטפונים שהם מביאים שואה רוחנית שתכחיד את היהדות  (ל”ת)

  יענקל

 17. פתאום קם אדם ונהיה גאון....  


  • רוצה תשובה קח תשובה חתיכת חכמולוג  

   ישראל

 18. מה הוא רוצה  

  איתי

 19. חרדים לא הזויים  

  קהל היעד של בחדרי

 20. ב"ה כל הכבוד לרב החכם, יש להפיץ את השיחה שלו בכל אמצעי  

  ינקב

 21. מה הולך?  

  יהודי פשוט

  • יהודי פשוט או ערב רב ממומן? (ל”ת)

   יהודה בכלל לא פשוטה

 22. ואוווווווו!!!!!!!  

  בנימין

 23. תודה רבה לכבוד הרב מאוד מעורר קצת לחשיבה הדברים באמת תמוהים מאוד!!!  (ל”ת)

  א

 24. מוזר  

  תמה

 25. כמה ששמעתי את זה.. נשמע לכם שפוי ?  (ל”ת)

  לאה

 26. וואו, סוף סוף כתבה לעניין!!  

  אני

 27. השתגעתם?  (ל”ת)

  חחחחחח

 28. תודה רבה לכם!!  

  יהודה

  • g 5 

   אני

 29. בבקשה ממכם תפרסמו את הכתבה כל שעה עגולה בכל הערוצים באתר  

  ישראל

 30. תתעוררו  


 31. פרופסור לס - גם לחרדים מגיע..  


 32. לא הבנתי כלום  (ל”ת)

  . מה זה G5

 33. יישר כח  (ל”ת)


 34. דיבר דיבר דיבר עד שנגמר לו האויר ולא אמר כלום  (ל”ת)


 35. לא גאון ולא נעליים. הבן אדם מבלבל את השכל  

  ח

  • איך לומר, התגובה שלך הכי מבוססת עם טיעונים הכי משכנעים עד כה... (ל”ת)

   מנדל

 36. ברור שהדברים אמיתיים ונכונים  

  יוני

  • ברקוביץ' 

   המאמין

 37. כל הכבוד שמציפים את הנושא החשוב.  

  מישהי

 38. השלכות קשות לדברי הרב אלון.  


  • לא בדקת בכלל על מה זה מבוסס. פוסל במומו פוסל, אולי דבריך לא מבוססים ועלולים להיות הרסניים ובעלי השלכות קשות? (ל”ת)


 39. יפה מאד כל הכבוד. מדבר לענין. להתעורר חבר'ה!  

  אלעזר

 40. מקשקש  

  קשקוש

 41. מחוץ מלהדגיש שהכל מפוברק ומגמתי והפחדה, התוכן מעורפל, אפילו על התרופה המרפא אמר אבץ וחומר שאני לא זוכר אותו. אתה מדבר על הגנה על מערכת חיסונית ולא זוכר אותו? יש תכנית לשעבד אותנו אבל אין כאן מקום להאריך. תוכן מעורפל .לא נשאר שום דבר ברור לשכל בריא .  (ל”ת)


  • הכי הרבה שמצליחים לפרסם כרגע זה רק רמיזות והפניה למקורות. גם זו התקדמות רבתית. 


 42. צחקתי בקול...  

  א.

  • מאיפה לקחת שהוא רב? לרופא החרדי שלי גם כן יש זקן ארוך והדור (ל”ת)


  • בסוף הוידאו יש הפניה למקורות. במקום לצחוק, תתעמק. (ל”ת)


  • תבדוק ביוטיוב  


 43. טוב מאוד שהעלתם את הקול הזה  

  ח

 44. כל הכבוד לרב שדיבר דיברי חוכמה ואמת, סוף סוף מעלים כאן משהו מועיל  (ל”ת)

  רוזה

 45. elmebeteg  


 46. יהודי  


 47. מאד הציק לי שהוא לא נתן אפילו גרם של הוכחה למה שהוא אומר  

  x

 48. יענקלה  


 49. הגיע הזמן  

  סוף סוףףף

 50. מלל הגיוני סך הכל  


 51. תודה  


 52. הכיצד זה בדיוק "ישמיד" את היהדות?  


  • זה כבר התחיל 


  • אם למשל זה יעקר את בני ישראל? מה אז? (ל”ת)


  • ואיך סגירת בתי כנסיות, איסור הלוויות המוניות, וכד' זה מוכיח שדור 5 'יחסל' את היהדות? למה לא השנאת חינם שבתוך המגזר החרדי תחסל את היהדות? למה תמיד משהו אחר? (ל”ת)


 53. האמת נחשפת!!  (ל”ת)

  יעל

 54. שיחה שלימה של כותרות טיפשיות  

  ישראל

 55. כבדהו וחשדהו!  


 56. שקורונה  

  משרד הטיפשות

  • הרב 

   אני

 57. חובת השעה  


 58. תימהוני שיודע לבלבל בשפה ברורה  (ל”ת)


 59. לא יעזור כלום מול "גאונים" כאלה חוץ מלימודי מתמטיקה, פיזיקה ומדעי חיים כמו שתמיד למדו רבותנו במטרה להעמיק ידיעת התורה.  

  מיכאל

 60. ניכרים דברי אמת  

  מנדי

 61. חבורה של נאדרטלים  


  • בנתיים החרדים שורדים כבר 3000 שנה 

   דודוי

 62. התייחסות  

  שמואל

 63. אז מה שהוא מדען  


  • בדיוק!!!! 

   טרולסקי

 64. אם הוא מדען נראה אותו מסביר את הקשר בין טכנולוגיה אלחוטית להתפרצות ויראלית  


 65. דברים הזויים בלי הסבר!  

  משה

  • לא הזוי ! זה מציאות שיש מידי הרבה אנשים לטענתם וצריך לדלל את אוכלוסיה  

   אלי

 66. מתאים לספרות דמיונית  

  שאלתיאל

  • ואתה מתאים למוזיאון של ביל גייטס 

   טרולסקי

  • ואתה מתאים למוזיאון של ביל גייטס 

   טרולסקי

  • תפסיק לדבר באויר - תבדוק לפני שאתה כותב  


 67. אילומינטי  


 68. כבוד הרב אוליי לא לקח בחשבון את הנזק המיידי של התאוריה.  

  יוסי

  • יש מחנות עבודה-השמדה בישראל פרוייקט מהיר בעיר 


 69. קשקוש מקושקש. נעבאך. בושה וחרפה שמביאים את דבריו. לס החרדי.  (ל”ת)


 70. לא נעים להגיד על ת"ח מבולבל אבל שיסביר את הדברים הכל כך תמוהים שהוא אומר ולא ישתמש במשפט המנצח שצריך להיזהר ולחשוש  


 71. לא משנה אבא של מי הוא ומה הרזומה שלו  

  מדען

 72. כל דבר לא מובן מתחבר בסוף לפי הבנתו? מזל שלא אמר שהסכסוך עם הפלסטינים תלוי בשליטה של ביל גייטס, ומי יודע אולי גם עצם זה שאנשים מזדקנים ומתים זה קנוניא רשעית של אחד משליטי העולם, וכמובן הוא טרח יחד עם כל הזקנים וההיסטוריונים לשכתב לנו היסטוריה שכולם מזדקנים ומתים, מי יודע. לדעתי מי שאשם באיגזמה ברגליים אלו הבעלים של חברת מונט בלאנק, ולא משנה מה המניע, מכאן והילך צריך להימנע מטיפול ברגליים או בקשקשים.  (ל”ת)


  • פלסטינאים 

   אמא

  • מדוע לזלזל וללעוג עגל=לעג (ל”ת)


 73. וואלה, אחד ועוד שתיים שווה שמונה מאות ארבעים ושלוש, לך תבין קונספירציה  (ל”ת)

  שי

  • לך תבין איך אנשים מגיבים ככה מבלי לבדוק לעומק דברים כאשר שואה בפתח ורובצת על משפחתם והעם (ל”ת)


  • שוב לעג וליצנות עגל=לעג חטא העגל והלעג 


 74. מסתבר שהגאון הוא קצת טיפשון  

  יגאל

  • איפה הופרכו? בכאן 11 כתבה רדודה ביותר או אולי מכון דוידסון המושתלים? תתעוררוווו (ל”ת)

   ליאת

 75. פתחו את העיניים  

  ברוך

 76. משעשע  

  G5

 77. לאפשר לומר שעם כל הכבוד תורה פשוטה לא למדת. אתה רוצה להתריע בפני דברים הזויים זה בסדר. אבל לזלזל בקורונה מספיק שאחד ימות בגלל הדברים שאמרת אתה רוצח  (ל”ת)

  בני

  • תחזור 80 שנה אחורה ותגיד את זה שוב על עמך ישראל לפני המשרפות ותגיד להם שצריך לשמור מרחק כי היהודים מפיצים מחלות (ל”ת)


  • בשואה לא קראו ליהודים מפיצים מחלות, אמרו שהם משתלטים על כלכלת העולם בזמן שגרמניה הייתה במשבר כלכלי. לפחות תלמד משהו על השואה לפני שאתה משווה משהו למשהו... (ל”ת)


  • בשואה בהחלט קראו ליהודים מפיצי מחלות. יש תיעודים ברורים. אולי תלמד אתה לפני שאתה קובע בהחלטיות? (ל”ת)

   יאיר

 78. כואב לראות אדם נאור ומשכיל שאכפת לו רק  

  יאיר

 79. כנסו  

  לילי

  • יישובים חרדיים 

   אמא

 80. גם בארזים נפלה שלהבת  

  רון

 81. הבנאדם עייף  


  • לך לישון על האף (ל”ת)

   טרולסקי

 82. פסיכולוגיה תשובתית  

  בן של

  • תגובה מושקע ומכבדת יישר כוח ואשרייך 

   אבריימי

 83. הכי קל לזרוק איומים בלי הוכחה אחת  


  • בסוף הוידאו יש הפניה למקורות. תעשה קצת שיעורי בית (ל”ת)


 84. נניח שרושמים סתם שנפטרו מהנגיף ושמקבלים על זה הרבה כסף  

  מה יוצא מזה?

 85. הרבה מנסים לייצר חיסון. האם כולם מייצרים חיסון מסוכן?  (ל”ת)

  למה החיסון מסוכן?

  • לחיסון לוקח כמעט 10 שנים לקבל אישור לשיווק. 

   משה

  • חיסונים = חיסולים 


 86. מסכן.  


  • איזה תגובה מנומקת ומשכנעת כתבת כעת, להתפעל!!!... (ל”ת)

   טרולסקי

 87. לא כל פיזיקאי מבין בבריאות  

  אחד שמבין

  • לא כל טרול מבין ברדיפה... (ל”ת)

   טרולסקי

 88. איש הזוי  

  בנצי

 89. השתגעתם???  

  איציק

  • וואו, איזה בדרן 

   טרולסקי

 90. לכו תבדקו את הנושוא!  

  לכל המזלזלים הטיפשים!

 91. ההנחה של ה-50% לא מוצגת נכון  


 92. טרולים  


 93. לא הביא ראיות לדברים מפיץ פחדים בלי שיש ראיה אחת שאפשר לברר  (ל”ת)


 94. כל הכבוד. איזה אומץ!!!! בסוף הדברים יש הפניה למקורות ודרכי השגתם.  (ל”ת)


 95. שהחיינו... סוף סוף האמת יוצאת לאור קדימה לעבודה לבטל ה5גי מארצנו לפרסם לפרסם ולפרסם את הדברים שכולם ידעו על מה מדובר!!!  (ל”ת)


 96. גאון סנילי,  


 97. לשון הרע  

  יצחק

 98. רבנים בסגנון זה  

  המבקר

 99. למה השנאת חינם במגזר החרדי לא סכנה ליהדות? רק דברים אחרים, רק אנשים אחרים. החרדי של היום זה לעשות הכל ולצפצף על האחר והעיקר לחזור לסטנדר וללמוד בה גמרא. ככה גם נראה דורם של בית שני ואותו לא צלמים הפילו אלא שנאת חינם.  (ל”ת)


 100. חוברת  

  dan

 101. אמת לאמיתה  

  יוסי

 102. הזוי הזוי, שטיות במיץ.  

  מדע

  • הקרינה של 5G הרבה יותר חזקה  

   דודוי

 103. הרב יואל אלון  

  g5

 104. מדהים לקרוא את התגובות. הכבשים בפאניקה. כנראה עד שיקחו אותם לתאי הגזים הם לא יביטו למציאות בעיניים.  

  יאיר

 105. "גאון" הזוי ומסוכן  (ל”ת)


 106. גם לציבור החרדי מגיע שיהיו לו אנשים שמבלבלים את המח  


 107. ד' ישלח לו בריאות בגוף ובנפש  

  קורא

 108. הוא אומר דבר מאד הגיוני ש  

  דודוי

 109. עוד איזה צומיסטי הזוי  


 110. סוף סוף דעת תורה מתוך בירור רציני!!!1  

  יהודי

  • שהכסף מדבר האמת שותקת 


 111. סוף סוף דברי אמת בלי הסתה ושנאה.  (ל”ת)


 112. לקרא ולהשתכנע - קרוב לאפס מינוס.  

  חוברות קונספירציה לא בריאות

 113. תתעוררו מהר!!!  


 114. פשוט קישקוש ללא ביסוס כלשהו  


  • דברים מבוססים 


  • דברים מבוססים  (ל”ת)


 115. אכן נודע הדבר  


 116. אכן נודע הדבר, יש ביניהם דלטורין  (ל”ת)


 117. לא להתבלבל  

  אמא אחת

 118. ברוך השם. העולם החרדי מתעורר  

  אמת

 119. רפואת הגוף והנפש  

  הלוחש לכבשים

 120. לא מובן  

  ד

 121. הבנתי שהוא גאון ויש לו שלל תארים  

  דודו

;