1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. פוליטי

בנט: אם מרן היה חי היום הוא היה זועק לשמור על ההנחיות

יו"ר מפלגת 'ימינה' - נפתלי בנט פרסם פוסט מיוחד, בו הוא מקשר את יום ההילולא של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל לתחלואת הקורונה במדינה | "כמה קולו הצלול האוהב והחומל חסר בימים האלה של ימי מגיפה ומריבה"

יענקי פרבר, ג' חשון תשפ"א 21/10/2020 12:42

לרגל יום ההילולא נפתלי בנט נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל / פלאש 90

נפתלי בנט יו"ר מפלגת ימינה פרסם פוסט בפייסבוק לרגל יום ההילולא של מרן הראשון לציון הרב עובדיה יוסף זצ"ל, בנט התייחס לנושא הקורונה וכתב כי בני מרן מעידים כי מרן היה זועק לשמור על הנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע לקורונה

את הפוסט פתח בנט במילים "רָאִיתִי בְּנֵי עֲלִיָּיה וְהֵן מוּעָטִין".

בהמשך הוא כותב, "לפני 7 שנים הסתלק מאיתנו מנהיג ענק בסדר גודל של דורות אהב כל יהודי באשר הוא איש צנום עם לב עצום חריף שכל ופרגמטי חמלה אין סופית הייתה בו לכל אדם, זכה והביא לתקומת יהדות המזרח, פורץ דרך בעולם ההלכה ומניף הדגל של כוח דְהֶתֵּירָא עדיף (כוחו של ההיתר חזק יותר). מרן הראשון לציון, רבי עובדיה יוסף, זכר צדיק לברכה". כתב בנט.

עוד כתב בנט: "הרב ידע לאחות ולחבר בשום שכל ואהבת ישראל עצומה, האיר את ליבותיהם של מאות אלפי יהודים בארץ ובתפוצות. הקים בית חם של מסורת וערכים לבני עדות המזרח. בניו הרבנים מעידים שאם היה עמנו היה זועק בשער בת רבים לשמור על הנחיות משרד הבריאות במלואן! מכיוון שקדושת החיים קודמת לכל".

"הרב עובדיה יוסף הוא השראה של מנהיגות תורנית בצוק העיתים. החלטותיו ופסיקותיו כתבו את ההיסטוריה היהודית והישראלית בדור האחרון. כמה קולו הצלול האוהב והחומל חסר בימים האלה של ימי מגיפה ומריבה בתוך ישראל. חבל על דאבדין זכרו לברכה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מרן זצל  


 2. חבל שבנט לא ציטט את דברי מרן על המפלגה שלו  

  איש יהודי

 3. בנט " מלחך פנכה" -צבוע מחפש לעשות פרסומת לעצמו ספק אם הכיר בכלל את הרב עובדיה זצ"ל !!!!  (ל”ת)

  זאב

 4. מרן: אריה לא ישמע. אמא שלך בכתה בדמעות שליש.  

  עובדיה יוסף על מיכלוף הברברי

 5. בנט הרשע, לעולם לא תעלה לגדולה כי אתה ואחיך היהיר הורדתם הרבה דמעות למרן  

  יעקב

 6. היה זועק  


 7. ר' משה שאול קליין פסק דלא שכיחא הזיקא  (ל”ת)


;