1. עמוד הבית
 2. מתכונים
 3. מסעדות

מנזקי הקורונה: נסגרה מסעדת שטיסל בירושלים

מסעדת שטיסל המיתולוגית סניף ירושלים סגרה את שעריה, אחד מקרובי הבעלים ל'בחדרי חרדים' "בנאדם קם בבוקר ושואל עד מתי? כמה עוד אפשר לסחוב"

אהרן מילר, ג' חשון תשפ"א 21/10/2020 18:25

עצוב מאוד מסעדת שטיסל בירושלים מסעדת שטיסל בירושלים צילום: באדיבות המצלם

"אחת מהסעדות המיתולוגיות בעיר ירושלים, מסעדת שטיסל סגרה את שעריה בעקבות הסגרים וההגבלות במלחמה בנגיף הקורונה" הופצה השמועה, וכל חובבי האוכל היהודי הביתי והטעים הוכו בתדהמה.

אחד ממקורבי הבעלים מספר ל'בחדרי חרדים' על העצב הגדול בסגירת הסניף המיתולוגי, שהתחיל את דרכו לפני עשרות שנים בשכונת גאולה בירושלים, ולאחרונה עבר למיקום אטרקטיבי יותר, עד הסוף המצער".

המסעדה בימים יפים יותר

יודגש הוא מוסיף, הסניף בבני ברק לא נסגר, וחובבי מטעמי המסעדה יתאמצו להגיע אליה לבני ברק, רק הסניף בירושלים שנוהל בזכיינות על ידי משקיע מסוים נסגר.

"התקופה הכי טובה בעסק הייתה תקופת ערב פסח. והשנה הוא היה סגור, לאחמ"כ כל התיירים בתקופת ל"ג בעומר ושבועות, גם לא הגיעו, ובחורי הישיבות מחו"ל שהיו גודשים אף הם את המקום גם לא נמצאים, נכון שהיו גם המון לקוחות מירושלים והסביבה, עדיין בעידן הקורונה והסגרים העסק הפך לצערו לבלתי רווחי, והוא נאלץ לסגור" מספר חברו של הזכיין ל'בחדרי חרדים'.

הסוף העצוב

מעוניינים לשתף אותנו במתכונים שלכם? שלחו אלינו לוואטסאפ 0583288642 או למייל madorhl@gmail.com ואולי נעלה גם את המתכון שלכם.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תודה לביבי  


 2. סגר מכוון במזיד לקריסת וחנק האזרחים זו רק ההתחלה  

  לאן הגענו שנה סגר שקר

 3. המיתולוגית?! פוי!  

  שאלתיאל

  • נסחפת 

   יהודה

  • צודק ב100% 

   דוד

  • נכון 

   יוקיש

 4. להמשיך להצביע ג׳  (ל”ת)


;