1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

השוטרים הגיעו לפזר את החתונה - החתן התעלף • צפו

שוטרים שהגיעו אתמול לפזר חתונה שהתקיימה בשטח פתוח סמוך לים המלח, נתקלו בחתן,  צעיר חרדי, שהתעלף לאחר שדרשו ממנו לפזר את המשתתפים | כוחות המשטרה עזבו רק אחרי משא ומתן, וכך נמנע פיזורה של החתונה | בתיעוד מהמקום, נראה החתן החתן מאבד את הכרתו במהלך דין ודברים עם השוטרים

אבי גדלוביץ', ד' חשון תשפ"א 22/10/2020 13:37

צפו בתיעוד החתן מתעלף ונתמך בידי בני משפחתו החתן מתעלף ונתמך בידי בני משפחתו צילום: נפתלי גבאי

חתונתו של צעיר חרדי, שהתקיימה אתמול (רביעי) בגן אירועים בשטח פתוח באזור ים המלח, כמעט ונהרסה לחלוטין אחרי שכוחות משטרה פשטו על האירוע ודרשו לפזרו, לאחר שלטענתם ההנחיות במקום הופרו. אלא, שלטענת בני המשפחה, האירוע התקיים בשטח פתוח תוך הקפדה מלאה ושמירה על ריחוק חברתי, כאשר כלל המשתתפים עוטים מסכות על פניהם. רק אחרי משא ומתן עם קצין המשטרה, והבטחה שהאירוע יימשך ללא הפרת ההנחיות, הכוחות עזבו את המקום.

בתיעוד שצולם במהלך החתונה, נראים השוטרים שהגיעו לפזר את החתונה דורשים מהמשתתפים לפזר את ההתקהלות, תוך שנשמעים חילופי דברים קשים עם הנוכחים. אלא, שלפתע נראה החתן כשהוא מתעלף וכמעט נופל אל הקרקע. רק בסיוע של בני משפחתו הוא נותר לעמוד על רגליו.

אהרון, אח החתן מתאר בשיחה ל'בחדרי חרדים' "בשעת הצהריים, כשאחי עשה את דרכו לאלם, חייג אליו בעל המקום והודיע לו שהאירוע בסכנת ביטול. שקלנו פשוט להעביר את החתונה למקום אחר, שעות לפני שהיא החלה. בסופו של דבר", הוא אומר, " החלטנו כן לקיים את השמחה".

אלא, שבמהלך החתונה הופיעו כוחות משטרה ודרשו לפזר את המשתתפים. "השוטרים היו נבוכים מהמצב", הוא מספר, "למזלנו הגיע למקום קצין משטרה שהגיע איתנו לסיכומים על כך שהחתונה תתנהל לפי כל ההנחיות".

לדבריו, החתונה של האח נדחתה כבר למעלה מחודשיים בעקבות מגבלות הקורונה. "למרות שהייתה שמחה גדולה, השתלשלות האירועים העיבה על החתונה" "שכרנו את האולם שמתפרס על 2 דונם, במטרה שהחתונה תהיה לפי ההנחיות. בדרכנו לאולם החתן פרץ בבכי, אחרי שהבין שייתכן שהחתונה לא תוכל להתקיים".

 

 

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה הם חשבו לעצמם?  


 2. הקפדתי על כל ההנחיות אך  

  זלמן

 3. חרדים? צחצחים....מרוקנר'ס!  

  מנחם

  • יש כדור מאוד משפיע קוראים אותו מרמורון אתה לוקח זה פעם אחת בבוקר ןאז יש לאנשים סביבך איכות חיים כייון שאתה מפסיק מתמרמר (ל”ת)


  • לך קיבינימט עמלק עוכר ישראל!!!!!!!!!!! אתה צאצא של הנאצים לא של יהודים!!!!!!!!!!!!!! 

   א

 4. אני לא מבין. כל עם ישראל שומר על הנחיות מפני שמירה על הזולת. למה מישהו חושב לעצמו שהוא יכול לפרוץ גדר ודווקא לו מגיע להתחתן עכשיו?  

  מיכאל

  • שומרים על ההנחיות  

   שלי

 5. אנחנו מובלים כצאן לטבח בידי הרשעים  

  דודוי

  • נכון מאד. ממשלת ישראל כמו יודנראט (ל”ת)


 6. הייתי בחתונה הזאת שמרו מאוווד על ההנחיות !!!  


 7. והכלה לא התעלפה?  (ל”ת)


 8. הקורוניסטים הליטאים ויתד נאמן הם נותנים רוח גבית לטרור המשטרה ושותפים לפגיעה בחיי הציבור החרדי, בנפשו וביכולת הקיום של הציבור החרדי  (ל”ת)


 9. שוטרים ארורים חסרי לב, צדקו אלה שצעקו לכו לבלפור, אתם פשט מתעללים  

  יואל

 10. תמיד כשיש ידיעה כזאת, קופצים כולם ומאשימים את החרדים שלא שומרים על ההנחיות  

  יואל

 11. מגעילים כאלה !!!!!!!!!! גועל נפש נקעה נפשי מהמדינה הזאת!!!!!!!!! וכנראה גם לשם יתברך!!!!!!!!!!!!! מדינה בהתפוררות ממש מרוב ריקבון וחלאה מרוב  (ל”ת)

  א

 12. קורונה  

  מיכאל

 13. עכשיו כולם רואים שהפלג הירושלמי צודקים מדינת שמד יש לנו כאן  (ל”ת)

  בני ברקי

 14. שוטרים  

  אבי

  • הזוי למה למען ה" (ל”ת)

   אאא

 15. שישמרו על ההנחיות ויחסכו לכולם את הבלאגן !!  (ל”ת)


 16. אתם לא מכירים את הסיפור  

  יוסי

 17. חברים סתכלו טוב תראו שה"התעלפות" סתם הצגה, באותו שניה שהוא כביכול מתעלף במקום להיבהל כולם אומרים "הנה החתן התעלף זה בגללכם ...", ללא שום בעלה שהייתי מצפה לראות שבן אדם מתעלף  (ל”ת)


  • א 


;