1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

הדס שטייף חושפת: הסיפורים מאחורי המספרים של נגיף הקורונה

בדוברות 'הדסה' תקפו היום את עיתונאית גל"צ הדס שטייף על חשיפתה כי בית חולים מסוים הציע למשפחה של נפטר שיסכימו להצהיר שסיבת הפטירה היא קורונה. בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אומרת שטייף כי "הכל אמת, ואני עומדת מאחורי הפרסומים שדיווחתי עליהם"

אהרן מילר, ד' חשון תשפ"א 22/10/2020 20:48

נגיף כלכלי מתנדבי זק"א בפעולה מתנדבי זק"א בפעולה צילום: רועי אלימה, פלאש 90

כתב הפלילים של גלי צה"ל הדס שטייף עוררה היום (חמישי) סערה רבה כשצייצה "כמה באמת מתים מקורונה: אנשים באמצע הדרך מספרים את האמת: בעלת בית קפה "הגיס שלי היה חולה מאוד ונפטר בבית החולים בירושלים. קראו לאלמנתו. בקשו ממנה לחתום שהוא מת מקורונה, תמורת 70 אלף שקלים. למה? כי הם מקבלים 220 אלף ש"ח מהמדינה על כל חולה שמת מקורונה. האלמנה סרבה. יש המסכימים".

שטייף מחקה את הציוץ לאחר מתקפה שספגה על כך שמדובר בסיפור שקרי. בית החולים 'הדסה' קפץ והגיב ללא ששטייף תזכיר כי מדובר בהם "כמה נמוך עוד המדיה, ובעיקר החברתית המזוהה עם כתבים ידועים יכולה לרדת נמוך. הדס שטייף פרסמה ממש היום ידיעה שיקרית כאילו ומציעים למשפחות נפטרים לאשר שסיבת המוות היא קורונה תמורת תשלום, כאשר בית החולים מקבל על כל נפטר כסף מהמדינה. שיקרי, נמוך ומבזה את מי שאפילו מעלה זאת על הכתב! תתביישי לך הדס שטייף!" תקפו ב'הדסה'.

בתגובה כתבה שטייף: "בית חולים הדסה מחליט לפרסם הודעת תגובה לציוץ שלי. משום מה החליט בית החולים שמדובר בו, ומהר להוציא דיבתי רעה. שתראה לי דוברת בית חולים הדסה, איפה מוזכר שם בית החולים בציוץ???איפה שמעה ממני את הטענה הזאת??? שתתכבד ותפרסם. אם לא שתמהר להתנצל על התגובה שלה".

עוד הוסיפה שטייף "לכל הנשמות "הטובות" בהמשך לציוץ שנמחק. נמחק מסיבות שלא אפרט. אומר כך. צייצתי במפורש שכך סיפרה לי האישה בבית הקפה. סיפרה על גיסתה האלמנה . ציטתי מדוייק מה אמרה. עד שעמד לידי ושמע מילה במילה היה המום. בשל הציפורניים שנשלפו, חזרתי לקחת מהאישה את עדותה. בנתיים קיבלתי עדות נוספת דומה".

העדות הדומה הנוספת שמביא שטייף מזעזעת לא פחות "טובה חורש, ביתו של אבנר יצחקוב ז"ל, מספרת ליניר קוזין על אביה "הוא היה חולה המון שנים והבקשה שלו לכל אורך הדרך הייתה 'אל תשאירו אותי לבד'" אבנר יצחקוב ז"ל, בן 72, אושפז במחלקת קורונה באסף הרופא - למרות שנעשו לו 3 בדיקות קורונה שיצאו שליליות + בדיקת נוגדנים שיצאה שלילית. משפחתו דרשה להעביר אותו מחלקה, ביה"ח סירב. מת לבסוף מדום לב, אך ביה"ח קבע כי סיבת מותו היא קורונה. בדיקה ראשונית שבוצעה ליצחקוב כשהגיע לחדר המיון הייתה חיובית. אך עם זאת, לאחר 3 בדיקות + בדיקת נוגדנים שהראתה בבירור שלא חלה מעולם בקורונה - ביה"ח סירב להעבירו מחלקה".

מהמרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא מסרו בתגובה: "אנו משתתפים בצער המשפחה תוך שנעשו כל המאמצים להילחם על חייו של המטופל. הנפטר סבל ממחלת הקורונה הן בבדיקה החיובית שהגיע והן בתמונה הקלינית על פי הנחיות משרד הבריאות, ברגע שחולה נמצא חיובי והוא במצב קשה הוא מוגדר כחולה קורונה ואין יכולת להעבירו למחלקות אחרות, גם אם הגיעו תוצאות שונות לאורך האשפוז".

מאוחר יותר הוסיפה שטייף וצייצה "בהמשך לסערה סביב פרסום ציוץ שלי, התמלאו הרשתות החברתיות בתגובה מכפישה נגדי לכאורה מדוברות בית חולים הדסה. הכפשה הגובלת בלשון הרע...על בסיסה צהלו גורמים רבים חורשי רעתי, וציצו לכל דורש את התגובה.... תגובה שהיא פייק ומעולם לא יצאה מבית חולים הדסה או בכלל.... שאלוהים ישמור".

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' הדס שטייף נחרצת: "הכל אמת, ואני עומדת מאחורי הפרסומים שדיווחתי עליהם, אני משוחחת עם האנשים מאחורי המספרים והם מספרים את הסיפור האמיתי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מעניין... מי פה דובר אמת ?..  (ל”ת)


 2. יפה  


 3. ממש בלי כסף.. יש מלא עדויות של אנשים שרשמו את קרוביהם כמתים מקורונה.. בלי לשאול בכלל  (ל”ת)


 4. הקרוב שלי נפטר בבית חולים מדום לב  

  דוד

 5. פתאום החרדים מאמינים לשטייף  (ל”ת)


 6. לא אמינה  (ל”ת)

  דוס

 7. אז אם הם מקבלים כ"כ הרבה כסף על מתים אז מובן למה הם נותנים לחולים למות  (ל”ת)


 8. כי הם מקבלים 220 אלף ש"ח מהמדינה על כל חולה שמת מקורונה. האלמנה סרבה. יש המסכימים  (ל”ת)


 9. נשמע לי בולשיט  


  • עובדה. תבדוק ותווכח. (ל”ת)

   יפת

  • עובדה שבית החולים איננו מכחיש ואפילו מודה ומצהיר על כך ש… 

   יפת

  • לא שמעת על ביל גייטס?? 

   חיים דויטש

  • זה לא אומר כלום 

   נו

 10. בגלל זה הבית חולים הורגים אנשים כל הזמן ימ"ש כל המדינה הציונית הארורה  (ל”ת)

  בגלל זה

 11. שקרי קונספירציות, דוד שלי נפטר  

  חרדי

  • תמים שכמותך 

   אדוני

 12. מקבלים המון כסף ולא נותנים טפול נורמלי לחולים!  (ל”ת)

  שערוריה

 13. להעביר כסף לאנשים שישבו ליד החולה ויסעדו אותו  

  די להזנחה!

 14. בית חולים תל השומר רצח את אבא שלי-לא הסכימו אפילו לתת לו חמצן שנזקק  


 15. סיפור מאוד משונה  

  משה

 16. השבוע נפטרה חולת סרטן וותיקה. סיבת המוות הרשומה: קורונה  

  יוסי

 17. להשאיר חולה קשה בלי משפחה או מטפל לידו זה נורא!  (ל”ת)

  דרוש שינוי דחוף!

 18. הקטע הסעודי בבי^ח תמיד בעיתי ובמיוחד עכשיו!  

  הדרת הנשפחה

 19. הדרת המשפחה-מתמיהה ומדאיגה!!!  (ל”ת)

  היכן הדמוקרטים?

 20. המדד לתמימות  

  גבי

;