1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

בכיר הקבינט קרא לשלול תקציבים והוקלט מגבה את החלטת שר התורה

בכיר כחול לבן שמרבה להתראיין בתקשורת בשם המפלגה, נשמע הערב בהקלטה שנחשפה בכאן 11 כשהוא מגבה לכאורה את מפרי הנחיות הממשלה בה הוא חבר, שבוע בדיוק לאחר שקרא לשלול תקציבים ממוסדות מפירות הנחיות

ארי קלמן, ז' חשון תשפ"א 25/10/2020 23:07

סותר את דבריו יזהר שי יזהר שי צילום: מתוך פייסבוק

בכיר הקבינט, שר המדע יזהר שי מ'כחול לבן' שכמעט והתפטר מהממשלה בעקבות פעילות הקבינט ודרך קבלת ההחלטות עולה שוב לכותרות, הפעם לאחר שהוכח כי סתר את עצמו והוקלט כשהוא מגבה את החלטת המוסדות לפתוח חרף ההנחיות.

רק בשבוע שעבר, בהתייחסו להוראת שר התורה הגר"ח קנייבסקי, שפורסמה לראשונה ב'בחדרי חרדים', לפתוח את תלמודי התורה, אמר השר שי בראיון לרשת ב' כי "מוסד חינוכי שעובר על חוקי המדינה לא צריך להיות מתוקצב".

הערב פרסם הכתב הפוליטי מיכאל שמש ב'כאן 11' דברים סותרים, כאשר השר שי הוקלט בשיחה סגורה מגבה את מפרי ההנחיות ומצדיע למוסדות שפתחו את שעריהם למרות הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות.

"לא נכון להחזיק ילדים שלא יראו את המורים שלהם", נשמע שי בהקלטה. לדבריו, "יש עשרות אלפי תלמידים חרדים וחילונים שפגשו את מוריהם בניגוד לחוק, בניגוד להוראות משרד החינוך. אני מצדיע למורים ולמנהלים שהפרו את החוק והוראות הממשלה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל המושג כחול לבן הוא איגוד השחיתות כאילו נגד השחיתות  (ל”ת)


  2. מי הוא שיגבה את החלטת שר התורה? מקסימום תכתבו סותר את עצמו!  (ל”ת)


    • זה בדיוק הענין. לצייר אותו כמשתף פעולה עם החרדים ולהרוס לו. אמנם איני חושב שהשפעת כתבנו המכובד באתרנו הפופולרי רבה אז אל תבנה על זה (ל”ת)


  3. חמור מאד!  


  4. צניעות  


;