1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בארץ

מבצע של הדקה ה90: 1+1 על כל הכרטיסים לדירת החלומות בירושלים!

"הגרלת החלומות" של שנת תשפ"א (2020) מגיעה לסיומה, ההתרגשות וההיענות בשיאה • בואו להשתתף בהגרלה המבטיחה נכס השייך לזוכה לדורות כשההכנסות מנותבות למען בעלי עסקים חרדים שנפגעו מהקורונה

כתבה מקודמת, ט"ו טבת תשפ"א 30/12/2020 21:20

הזדמנות שלא תחזור הכותל המערבי הכותל המערבי צילום: Nati Shohat/Flash90

ההגרלה המיוחדת של עם ישראל חי מגיעה לישורת אחרונה בהחלט. 
היום יש לכם הזדמנות אחרונה לזכות בדירת פאר בשווי מיליון דולר, עם נוף עוצמתי לכותל ומפרט טכני עשיר כפי שטרם הוגרל בארץ, כאשר כל ההכנסות מנותבות לטובת בעלי עסקים חרדים שנפגעו מהקורונה.

לניצול ההזדמנות האחרונה שלכם לרכישת כרטיסים, לחצו כאן >>

The Dream Raffle Winner - עברית from Am Yisrael Chai Fund on Vimeo.

מדובר בדירת יוקרה בשווי $1,000,000 (מיליון דולר) עם נוף מדהים הצופה על הר הבית, והזוכה יקבל אותה לנצח. ב"טאבו" יופיע שמו של הזוכה בצורה רשמית, ובניגוד לפרסים אחרים, גדולים ככל שיהיו - שבאים והולכים, זה יהיה נכס השייך לזוכה לדורות!

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים, לחצו כאן >>

השאלה הגדולה שכולם שואלים את ר' שמואל סקט, מייסד ומנהל ההגרלה הזו היא: "לאן הכסף הולך?" ואנו שאלנו אותו בדיוק את אותה השאלה.

"בשנתיים האחרונות חילקנו את רוב הכסף לחקלאים יהודים בעוטף עזה שסבלו מנזק נורא כתוצאה מטרור חקלאי של בלוני התבערה. איש לא עזר לגיבורים האלה, אז נכנסנו להפגין את תמיכתנו. אנו נמשיך לעזור להם, אך השנה אנו מעניקים עשרות אלפי דולרים כדי לעזור לבעלי עסקים קטנים ישראלים, גם במגזר החרדי שסובלים מאוד כתוצאה מנגיף הקורונה. חנויות, מפעלים ומשרדים רבים עשויים להיסגר, ואלפים יאבדו את מקום עבודתם, פרנסתם ומטה לחמם. לכן אנו משתמשים בכסף מההגרלה כדי לתמוך בעסקים אלה בכדי להשאיר אותם פתוחים!"

עוד סיפר לנו ר' שמואל סקט כי הזוכה בשנה שעברה היה יהודי מטורונטו אשר בזכות ההגרלה עלה ארצה והשתקע בישראל. "השנה אני מקווה שהזוכה יגיע מישראל שיוכל לקבל בית יפה בירושלים", אמר ר' סקט.

כדי להניע את ההגרלה החדשה, אנו מציעים עכשיו השתתפות ב"הגרלת החלומות" במבצע מיוחד "1 + 1" – על כל כרטיס שתרכשו (ללא הגבלת כמות), תקבלו כרטיס נוסף במתנה.

השתתפותכם חשובה מאוד, כדי שמעבר לאפשרותכם האישית לזכות, נוכל גם לגייס סכומי כסף משמעותיים לעסקים ישראלים ובתוכם עסקים חרדים כמובן שנפגעו קשות במשבר הקורונה.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים, לחצו כאן >>

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי 

;