1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תפילת המונים ברשת לרפואת אביו של הבלוגר

הבלוגר הסעודי האהוב בישראל מוחמד סעוד חשף אתמול כי אביו חולה בסרטן ונמצא במצב קשה. הוא ביקש מהחברים בישראל להתפלל עבורו והם נענו מייד. עו"ד כנרת בראשי הציעה לערוך תפילה המונית לרפואתו

קובי בורנשטיין, ט' חשון תשפ"א 27/10/2020 15:03

כנרת בראשי הציעה עמירן דביר ומוחמד סעוד שרים יחד עמירן דביר ומוחמד סעוד שרים יחד צילום: מתוך הסרטון

נדמה כי אין מי שלא מכיר את הבלוגר הסעודי מוחמד סעוד. מוחמד, שנחשף בעיקר לאחר שהותקף על ידי מוסלמים קיצוניים כשעלה למסגר אל אקצה, מוכר כמי שלא מסתיר את אהבתו ליהודים ותמיכתו במאמצי השלום בין ישראל למדינות המפרץ.

מוחמד, ששולט היטב בשפה העברית ובמיטב הניואנסים, מפרסם מדי פעם סרטונים קצרים ובהם הוא שר את שירי ארץ ישראל הישנה או שירים חסידיים במבטא אשכנזי מלא ואף הוציא קאבר מעניין לשיר 'אנחנו מאמינים' יחד עם הזמר עמירן דיבר.

אמש (שני) ביקש מוחמד מהעוקבים בטוויטר להתפלל לרפואת אביו שנמצא במצב קשה עקב מחלת הסרטן בה חלה. "‏אבא שלי במצב קשה בגלל מחלת הסרטן, מצבו רע מאד מאד, תתפללו לסעוד בן פאהד", התחנן מוחמד.

ואכן, עוד באותו היום יצאו מספר עוקבים להתפלל על אביו של הבלוגר בכותל המערבי בעוד שאחרים נשאו פרקי תפילה. עו"ד כנרת בראשי הציעה לערוך תפילה המונית לרפואתו, ועשרות נענו לקריאה עד כה. ואף חולקו מספר ספרי תהילים שיאמרו לרפואתו של אביו של הבלוגר האהוב.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חברה הוא מראש העין  (ל”ת)

  תימנער

 2. חברה הוא מראש העין  (ל”ת)

  תימנער

 3. חברים, להתפלל!!! למען הקידוש השם שייצא מזה כשיבריא בזכות התפילות  (ל”ת)

  אבי

 4. רואים ישועות מיד  (ל”ת)

  תעדכנו אותו בקופת העיר

 5. אם הוא מעורה בכל מה שקורה בארץ אז איך הוא עדין לא שמע על קופת העיר שפועלת ישועות במיידי תמורת הוראת קבע לשישים שנה מוזר מאד מאד  (ל”ת)

  תינוק שנשבה

 6. אויב שטארבט ער, וועט דאס זיין א שטאץ א יוד. בעסער א יוד זאל לעבן  (ל”ת)


;