1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

עימות בין סמוטריץ' לרגב: "הורסת אבן אחרי אבן במשרד"

עימות במליאת הכנסת בין ח"כ סמוטריץ לשרה רגב • ח"כ סמוטריץ': שרת התחבורה הורסת אבן אחרי אבן במשרד הקריטי הזה. אין חלקה טובה שלא נשרפת במשרד הזה". השרה רגב: "סמוטריץ' עשה דברים נוראיים בתחבורה והיה כלי של הפקידים, הוא הפקיר את הפריפריה"

ארי קלמן, י' חשון תשפ"א 28/10/2020 14:54

"הפקיר את הפריפריה" סמוטריץ' במליאה סמוטריץ' במליאה צילום: דוברות הכנסת – שמוליק גרוסמן

מליאת הכנסת דחתה את הצעתו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' בדבר הצורך בהקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לבחינת ניגודי העניינים במערכת המשפט, כאשר 4 חברי כנסת תמכו לעומת 55 שהתנגדו.

למרות נושא ההצעה, עיקר הדיון גלש לעימות בין ח"כ סמוטריץ, שר התחבורה לשעבר, לבין שרת התחבורה מירי רגב. סמוטריץ' תקף בדבריו את השרה רגב וטען כי היא הורסת אבן אחר אבן במשרד: "מאוד לכם שרת תחבורה שתחבל פעם אחר פעם בכל התהליכים החשובים והמקצועיים שאמורים להתרחש במשרד הכול כך חשוב שתחת אחריותה, וכשלא יהיו הישגם אפשר יהיה לגלגל את זה על פקידים ועל יועצים משפטיים.

לפני יומיים הייתה לך אמירה שאת מתנגדת למטרו באזור גוש דן, זו אמירה פופוליסטית מופרכת חסרת היגיון לחלוטין שמאחוריה אסטרטגיה אחת בלבד, לסכסך בין אוכלוסיות כדי לגרוף עוד כמה קולות. את מנסה לסכסך בין תושבי המרכז בתל אביב לבין תושבי הפריפריה ואת מדברת שטויות חסרות בסיס.

שרת התחבורה הורסת אבן אחרי אבן אחרי אבן במשרד הקריטי הזה. אין חלקה טובה שלא נשרפת במשרד הזה. אסור את המשרד הזה לנהל בפוליטיקה קטנה וזולה ולחרב את כל המהלכים הטובים שעשו במשרד הזה.

שרת התחבורה מירי רגב השיבה לדברים: "משעמם לסמוטריץ', והוא לוקה בשכחה. מה הוא עושה? הוא עובד עכשיו בשביל בנט, בשביל איילת שקד שהם פוזלים מרכזה. הם הרסו את הציונות הדתית, הם הרסו הבית היהודי, הקימו את ימינה הימין החדש, ועכשיו פוזלים מרכזה. מפלגת מצב רוח שקורצת מרכזה.

סמוטריץ' עשה דברים נוראיים בתחבורה והיה כלי של הפקידים, הוא הפקיר את הפריפריה. הוא הפקיר גם את איו"ש, הוא מנע כסף מזומן לתחבורה ציבורית בפריפריה. סמוטריץ' הדברן הגדול, למדת מבנט רק לדבר, חזקים בדיבורים, חלשים בקלפי וחלשים בעשייה. האויב הכי גדול זה הארכיון, לפני חמישה חודשים הוא אמר בראיון שצריך לשקול את המטרו אחרי ששאלו אותו איזה טיפים את נותן לשרה הנכנסת, אבל הוא לוקה בשכחה."

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סמוטריץ היה השר התחבורה הטובה ביותר. הקשר היחיד בין רגב לתחבוכה זה שהיא צועקת כמו נהג מונית בפקק  (ל”ת)


  2. שקר  


;