1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

מבוכה לפוליטיקאי: הציג תליון ישראלי נגד קורונה

בכיר באיטליה עורר מבוכה גדולה, עת הציג לציבור תליון המבוסס על 'טכנולוגיה ישראלית', כשלדבריו, התליון שעלותו 50 יורו, אמור לסייע בהתמודדות מול נגיף הקורונה. לאחר שנחשף כי מדובר בתליון המשמש כמטהר אוויר הצהיר הבכיר כי הוא מוכן להתפטר לאור המבוכה שעורר • צפו

אהרן מילר, א' כסלו תשפ"א 17/11/2020 21:06

מוכן להתפטר ג'וזפה טיאני מציג את התליון ג'וזפה טיאני מציג את התליון צילום: צילומסך

ג'וזפה טיאני, בכיר באיטליה עורר מבוכה גדולה עת הציג לציבור תליון המבוסס על 'טכנולוגיה ישראלית', כשלדבריו, התליון שעלותו 50 יורו, אמור לסייע בהתמודדות מול נגיף הקורונה. מה שטיאני לא בדק עד הסוף, הוא את הייעוד המקורי של התליון שמיועד בסך הכל לשמש כמטהר אוויר.

טיאני שמכהן בתפקיד האחראי לרכש וחדשנות במחוז פוליה, ובסמכותו אף היה לרכוש את התליונים האלה הפך למושא לעג וגיחוך באיטליה לאחר שהציג לציבור הרחב את תליון הפלא שהתברר תוך זמן קצר כתליון המשמש לטיהור האוויר, כך על פי הדיווח ב'ישראל היום'.

עוד דווח, כי בראיון שנערך עם טיאני לאחר התפוצצות הפרשה ברשת, הצהיר טיאני כי למרות שהוא מאמין שהסיפור נופח מעבר לפרופורציות שלו, מסיבות פוליטיות, הוא מוכן להתפטר אם יבקשו זאת ממנו.

טיאני הוא לא הבכיר היחיד שגורם מבוכה עם פתרונות קסם לנגיף הקורונה, בחודש יולי האחרון התראיין השר לשעבר מ'הליכוד', איוב קרא בערוץ 'כנסת' וסיפר כי יש לו חיסון לקורונה, אותו איתר ברוסיה ונקרא 'מי החיים' וכי הוא עובד להביא אותו לישראל. "ראיתי את המפתחים שלו, בני 70 ו-80 והם היפראקטיביים וקופצניים בגלל שהם שתו את זה" אמר קרא בזמנו. בשונה מהחיסון הרוסי אותו מקדמים ברוסיה בשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי הדסה, 'מי החיים' של קרא לא התרוממו מעבר למבוכה אותה גרם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עליו יש לצחוק?!  

    עמרם

  2. יש מטהרי אוויר בשוק, שמורכבים שחומרים שהם נוגדי נגיפים רגילים וRNA, כך שזה לא חייב להיור סתם מטהר אוויר, אבל לא ברור האבקטיביות של כל המטהרים למיניהם או אם הנזקים של נשימת החומרים לא מזיקים יותר מהקורונה או לפחות מזיקים גם אם פחות אבל בלי מענה ספציפי לנגיף הקורונה שעובר דרך חלקיקים שנפלטים מהפה ומהאף  (ל”ת)

    שמויגר

  3. חיסון רוסי עם שבבים יביאו לנו... כשדקטטורה פוגשת דיקטטורה הכל אפשרי  (ל”ת)


;