1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הישראלים יוכלו לטוס לאמירויות כבר בימים הקרובים

הישראלים על המזוודות: הושג סיכום בין משרד החוץ הישראלי למשרד החוץ האמיראתי: ישראלים יוכלו לטוס לאמירויות כבר בימים הקרובים

יענקי פרבר, ז' כסלו תשפ"א 23/11/2020 17:33

במשרדי החוץ סיכמו דובאי ממעוף הציפור דובאי ממעוף הציפור צילום: pixabay

עד שייכנס הסכם הפטור מויזות לישראלים הטסים לאמירויות, בשורה משמחת לציבור הישראלי: משרדי החוץ של ישראל והאמירויות סיכמו על הסדר ביניים במסגרתו חברות התעופה הישראליות יסדירו בהליך ייעודי אשרה אלקטרונית לכלל הנוסעים הישראלים על טיסותיהם.

שר החוץ גבי אשכנזי, שוחח עם עמיתו האמירתי בניסיון לאפשר לישראלים להגיע לאמירויות עוד בטרם יכנס ההסכם הרשמי לתוקף.

בעקבות הנחיית השר, פנו אנשי האגף הקונסולרי במשרד החוץ לעמיתיהם באבו דאבי במטרה למצוא פתרון בינים עד לכניסת ההסכם לתוקף.

משרד החוץ פועל בימים אלו להביא למימוש הסכם הפטור מויזות לישראלים המבקשים להגיע לאמירויות. היום העביר משרד החוץ איגרת רשמית למשרד החוץ האמירתי ובו הודעה על אישרור הסכם הפטור מאשרות לתיירים ואנשי עסקים. על פי ההסכם, מרגע העברת האיגרות ההדדית, נספרים 30 יום עד לכניסת ההסכם לתוקף.

חשוב לציין בעוד בישראל כולנו מצלמים מתי ואת מי שאנחנו רוצים ברשות הרבים, באיחוד האמירויות פגיעה בפרטיותו של מישהו או פרסום תמונות ללא אישור המצולם עלולה להוביל להסתבכות משפטית.

באמירויות ישנם כמה מיעדי התיירות הכי ידידותיים לצילום בעולם, אבל אם אתם מצלמים תמונה או סרטון שעשוי להפר את פרטיותו של אדם אחר, אתם עלולים להתמודד עם השלכות חמורות על פי חוק איחוד האמירויות הערביות.

חוקי הסייבר, חוק הפרסומים, חוק העונשין של איחוד האמירויות הערביות וחוקי זכויות היוצרים של איחוד האמירויות הערביות מחמירים בעונשים אם אדם מצלם ומפרסם תצלומים של אנשים מבלי לבקש אישור, או מתוך כוונה לפגוע במוניטין שלהם. כך מדווחים כלי תקשורת באיחוד האמירויות.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;