1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הרב פוגל: "תואר פותח אפשרויות להתפרנס בכבוד"

במכתב מיוחד שהוציא הרב יחזקאל פוגל לבוגרי הקמפוס החרדי באונו, הוא קורא להם להירתם לפרויקט המיוחד של קרן קמח, על מנת להמשיך בפעילות החשובה למען פרנסת המשפחות החרדיות • "כידוע לכם, קרן קמ"ח, הייתה שותפה נאמנה להצלחתכם בלימודים"

יוסף אור כתבה מקודמת, ט' כסלו תשפ"א 25/11/2020 16:37

מסר חשוב סטודנט לתואר סטודנט לתואר צילום: unsplash

בימים אלו מתקיים קמפיין גיוס המונים ייחודי של קרן קמ"ח. הקרן שסייעה לרבבות חרדים לפתח קריירה מוצלחת ולפרנס את משפחתם בכבוד, זקוקה כעת להכרת הטוב ולתרומה מאלו שנהנו מהמלגות והסיוע אותם העניקה.

אל תעמדו מנגד, בואו להכיר טובה לקרן קמ"ח ולקחת חלק בפרויקט המיוחד>>>

עשרות אלפי חרדים מרחבי העולם כבר נענו למיזם, ותרמו בעין יפה. כעת, אישי ציבור בכירים קוראים לבוגרי קמ"ח נוספים להירתם למאמץ ולקחת חלק בפרויקט המיוחד.

אחד מהם הוא הרב יחזקאל פוגל שהוציא מכתב מיוחד לבוגרי המכללה החרדית באונו, שרבים מהם נהנו מכספי קרן קמ"ח.
במכתב הוא מציין כי "בסייעתא דשמיא זכתה הקריה האקדמית אונו להעניק תואר לרבים
שלמדו בקמפוסים החרדיים, תואר אשר פתח לפניכם אפשרויות מגוונות, להשתלב בהצלחה רבה במקומות עבודה ולפרנס את משפחותיכם, בכבוד ובצורה ראויה".  

עוד הוא מוסיף, "כידוע לכם, קרן קמ"ח הייתה שותפה נאמנה להצלחתכם בלימודים, כמו גם בהשתלבותכם בעבודה, בזכות הסיוע שהיא העניקה לכם בדמות מלגת לימודים".

"בהכירי את היקף העשייה של קרן קמ"ח, אני מצטרף לקריאתו של מנכ"ל קמ"ח, ידידי הרב מוטי פלדשטיין, לבוא ולתרום ולעשות הכל למען הצלחת הפרויקט". מפטיר בסיום המכתב.
למכתב המלא לחצו כאן>>>

אל תעמדו מנגד, בואו להכיר טובה לקרן קמ"ח ולקחת חלק בפרויקט המיוחד>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עמותה מחוקה  

    פלוני

;