1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

100 אלף איש ישתתפו בוועידה השנתית באופן מקוון

בגלל מגבלות הקורונה תתקיים הועידה השנתית של אגודת ישראל באמריקה באופן משודר | 100 אלף איש ישתתפו בקונוונשן מביתם

יענקי פרבר, י"ב כסלו תשפ"א 28/11/2020 23:40

בגלל הקורונה כינוס אגודת ישראל בארה"ב כינוס אגודת ישראל בארה"ב צילום: באדיבות המצלם

הועידה השנתית של אגודת ישראל באמריקה, המוכרת בשמה האנגלי "הקונוונשן", תערך השנה ברוב עם, בהשתתפות יותר מ-100 אלף איש, אלא שהפעם ההשתתפות תהיה מהבית, שכן הועידה כולה משודרת לכל רחבי אמריקה והעולם.

ראשי התנועה מזכירים, כי בעיצומה של המגפה העולמית שפגעה באופן קשה ביותר בכלל ישראל, שלח האדמו"ר מנובומינסק זצ"ל, ראש אגודת ישראל באמריקה, את מכתבו האחרון שנועד עבור כלל ישראל, בו הוא הזכיר כי הגיעה השעה להתחזק באחדות ולהתמסר לקיומה של התורה ולקיום המצוות. דבריו של האדמו"ר זצ"ל יהיו ההשראה ויעמדו במרכז הקונוונשן השנתי.

הועידה השנתית שנושאה המרכזי יהיה "דווקא עכשיו," עומדת להתקיים על טהרת השידור מרחוק, וניתן יהיה להתחבר אליה באמצעות שיחה טלפונית ושידור חי. בועידה ישאו דברים גדולי ישראל, ראשי ישיבות ורבנים, לצד אנשי מקצוע, שיתייחסו בדבריהם לסוגיות העומדות על הפרק, הכינוס המשודר יתקיים בשני חלקים: האחד, ליל שישי והשני במוצאי שבת, ובנוסף לכך ייפתח שידור מיוחד עבור ציבור הנשים.

בשנה שעברה השתתפו למעלה מ-100,000 משפחות באמצעות אפשרויות הצפייה המקוונת, בנוסף לאלפים שהשתתפו בפועל באולמות הועידה וכאלו שהתחברו לקווי הטלפון. השנה, בעקבות הנגיף, הועידה תהיה וירטואלית בלבד אך עם אותה הדרכה והשראה מפיהם של מורי דרכה של התנועה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מדוע אין ועידה שנתית של פועלי אגודת ישראל?  (ל”ת)

    שריר

;