1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

דובאי-ישראל: שתי תקריות לא נעימות בנתב"ג

רק באמצע השבוע שעבר נפתחו השמים לטיסות מסחריות לדובאי וממנה. אלא שבסופ"ש כבר נרשמו שתי תקריות לא נעימות. זוג דובאים שנחתו בישראל לא הורשו להיכנס ארצה והוחזרו למדינתם. בנוסף קבוצת ישראליים שביקשה לטוס לדובאי, בהם אנשי עסקים בכירים - סורבה

קובי בורנשטיין, י"ב כסלו תשפ"א 28/11/2020 19:13

עברו יחס משפיל מאוד אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: pixabay

פחות מיומיים לאחר שהחלו הטיסות הסדירות לדובאי וממנה, התרחשו במהלך השבת שתי תקריות לא נעימות בנמל התעופה בן גוריון.

על פי הדיווח של שמעון יעיש ב'ישראל היום', המקרה הראשון התרחש לאחר נחיתת המטוס של חברת התעופה 'פליי דובאי', כשבני זוג מאיחוד האמירויות לא הורשו להיכנס לארץ, אף על פי שהוזמנו על ידי החברה הישראלית 'לייזר מודלינג'.

גורמים שהיו מעורבים במקרה, מסרו כי מדובר בשני אנשים מכובדים מאוד מאיחוד האמירויות. לדבריהם, הם עברו יחס משפיל מאוד ומחו על כך, ולאחר מכן עלו על טיסה חזרה לדובאי.

מספר שעות לאחר מכן עוכבו בנתב"ג עשרה ישראלים שרצו לעלות על טיסה לדובאי, ביניהם אנשי עסקים מוכרים, כמו הבעלים של רשת 'קפה קפה' רונן נמני.

נמני מספר בשיחה עם 'ישראל היום', כי "אכן הינו אמורים לטוס לדובאי לנסיעה עסקית, מחכים לנו שם אנשים. הגענו והסתבר שכולנו לא מורשים לעלות כי משהו עם הוויזה לא תקין. סוכנות הנסיעות תלמה הבטיחה שהעניין בטיפול ושנמתין בשדה, אבל עד לרגע האחרון לא הורשנו לעלות. מה שיותר מוזר זה שאשתי בחודש האחרון טסה לשם כבר פעמיים (היא שותפה למיזמים שלנו) ולא נתקלה בשום בעיה".

מרשות האוכלוסין נמסר בתגובה לסירוב הכניסה של בני הזוג מהאמירויות לישראל: "בני הזוג הגיעו ללא אישור עלייה לטיסה. לא ברור כיצד הועלו. הם הוזמנו על ידי חברה, אך זו לא המתינה לקבלת אישור". מרשות שדות התעופה ומחברת תלמה תיירות טרם נמסרה תגובה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תן צ'אפ  


  2. לפתוחח (חובה)  


  3. ערבים כן ויהודים לא?  


  4. הם יקנו נכסים רבים במדינתנו "החכמה" על שמות ערביים ישראלים  

    השתגענו

  5. לפי הלבוש אלה מעומן.. לא מדובאי  (ל”ת)


;