1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בנו של ראש הממשלה השווה את המפגינים לדאעש

יאיר נתניהו מעורר שוב את הסערה סביב סרטון אותו הפיקו בקמפיין הליכוד בשנת 2015 עת התמודד בוז'י הרצוג מול נתניהו במסגרת 'המחנה הציוני', ברכב נראים 'לוחמי דאע"ש' נוסעים עם דגלים שחורים, 'ופונים שמאלה' לכיוון ירושלים כשעל הרכב יש מדבקה 'המחנה הציוני'. הערב ה'דגלים השחורים' על הכוונת...

אהרן מילר, י"ב כסלו תשפ"א 28/11/2020 20:20

לא מפסיק לייצר כותרות ההפגנה בבלפור ההפגנה בבלפור צילום: באדיבות מצלם

הרוחות במערכת הפוליטית סוערת הערב (מוצאי שבת) עם ההשוואה המקוממת אותה ערך בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יאיר, עת העלה לרשתות החברתיות סרטון, בו נראים 'לוחמי דאע"ש' בדרכם לירושלים, עם הכיתוב "ההסעות לבלפור'.

"נזכרתי מאיפה השיירות עם הדגלים השחורים מוכרים לי" כתב נתניהו הבן, והעלה סרטון בו נראה ג'יפ עם לוחמים המחזיקים בידם דגלים שחורים 'פונים שמאלה' לכיוון ירושלים. על מנת לחדד ולהבהיר את העקיצה הוסיף יאיר נתניהו את הכיתוב "ההסעות לבלפור".

יאיר נתניהו הוא לא הראשון שעושה שימוש בסרטון הזה, ולא מדובר בסרטון של לוחמי הארגון הרצחני דאע"ש. מדובר בסרטון אותו הפיקו בקמפיין הליכוד בשנת 2015 עת התמודד בוז'י הרצוג מול נתניהו במסגרת 'המחנה הציוני', ברכב נראים 'לוחמי דאע"ש' נוסעים עם דגלים שחורים, 'ופונים שמאלה' לכיוון ירושלים כשעל הרכב יש מדבקה 'המחנה הציוני'.

בתנועת המחאה 'הדגלים השחורים' הגיבו מיד להעלאת הסרטון והוספת הכיתוב 'ההסעות לבלפור' ועקצו את נתניהו הבן והאב יחד "נתניהו האב הוא כישלון בקורונה, בכלכלה וכישלון גם כאב. אב טוב היה מאפשר לבנו לחיות חיים עצמאיים ולקבל את הטיפול לו הוא זקוק".

כזכור, כבר ב-2015 התקוממו רבים לאור ההשוואה המזעזעת שעשו בליכוד, עם פרסום הסרטון שאומר כי השמאל יביא את דאע"ש לירושלים. מ'המחנה הציוני' הגיבו בזמנו "נתניהו חי בסרט אם חושב ששכחנו את הכילון הקולוסאלי של בתחום הביטחון..." ראש השב"כ לשער יובל דיסקין הגיב גם הוא ואמר כי ראש הממשלה הוא האיש ששחרר את השייח אחמד יאסין, בנה מחדש את החמאס, ושחרר מחבלים, ועוד... איבד את הבושה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנו של ר.המשלה  

  יוסי

  • סתום את הפה מחבל חרדי אנטי ציוני, ה"סמולנים" נהרגו ונהרגים במלחמות, ה"סמולנים" מחזיקים פה את הכלכלה, מה "ימני חרדי" כמוך עשה? פינה את גוש קטיף?? (ל”ת)

   דתי סמולני

 2. הילד והאמא רק הורסים לביבי  (ל”ת)

  עמיהוד

;