1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

רגע לפני החיסון: המנכ"ל מתפטר

רגע לפני שהחיסון מאושר לשימוש, ושבועיים אחרי הרכישה העצומה שביצעה מדינת ישראל, מנכ"ל פייזר ישראל, ד"ר מירון ליבנה, עזב את תפקידו

יוסף קליין, י"ג כסלו תשפ"א 29/11/2020 10:29

התפטרות מסתורית חיסון, אילוסטרציה חיסון, אילוסטרציה צילום: Unsplash

האם הוא יודע משהו שאנחנו לא? ימים בודדים לפני שמנהל המזון והתרופות האמריקני מאשר את החיסון של 'פייזר' לשימוש, שבועיים בלבד לאחר שישראל חתמה על הסכם עם החברה לרכישת 8 מיליון חיסוני קורונה שיספיקו ל-4 מיליון איש, מנכ"ל פייזר ישראל ד"ר מירון ליבנה עוזב את תפקידו, כך פורסם ב'דה מרקר'.

לאור העובדה שכל הפרסומים עד כה בקשר לחיסון מגיעים אך ורק מפרסומי החברה עצמה וללא שניתן לו כל אישור מגורם רפואי חיצוני, ההתפטרות מעלה שאלות נוקבות שקשה לספק להן מענה. ההתפטרות גוררת גל של ספקולציות ושמועות שקשה לבסס או להפריך. יתכן שההתפטרות אקראית ואין לה קשר לחיסון המתקדם, כמו שעולות השערות שמשהו במחקר ובפיתוח השתבש לכאורה והמנכ"ל מעדיף להיות בחוץ כשהדברים מתבררים.

קשה לדעת מה באמת גרם להתפטרות. אם לשפוט על פי הודעת החברה עצמה, הרי שנמסר כי "אחרי קריירה ארוכה ומרשימה, ד"ר מירון ליבנה יעזוב את פייזר כדי לבחון אפשרויות חדשות". כפי שניתן לראות ההודעה לא מפזרת את הערפל סביב ההתפטרות המפתיעה, יש שיאמרו שהיא אף מסמיכה אותו.

נזכיר כי בשבועיים האחרונים סיכמה ישראל עם פייזר על רכישת מיליוני מנות חיסון שיגיעו לארץ מיד לכשיאושר על ידי הFDA.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא לתחסן!!!  


  • כן ללמוד עברית (ל”ת)


 2. מטרות החיסונים החדשים היא גרימת עקרות, כדי לצמצם את אוכלוסיית העולם  (ל”ת)

  חרדקים פוזלים עם קול מאונפף

 3. אלו חיסונים פוליטיים, לא רפואיים!  


 4. ברור שעוזב, כי הוא יודע את האמת ומאיימים עליו מסכן.!!! החיסונים- רצח. תיראו את ההיסטוריה של "פייזר" תביעות ענק במיליארדים על שוחד רופאים, על שקר בתרופות ועוד ועוד... בהצלחה למתחסנים  (ל”ת)


 5. אין חיסון לטיפשות...  (ל”ת)

  אביגדור

 6. ב  

  א

;