1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

פייגלין נגד נתניהו: בני ברק זו הגישה הנכונה

"מדינות שלא נקטו במדיניות של סגרים שמרו טוב יותר על האוכלוסיות שבסיכון". כך יו"ר מפלגת 'זהות' משה פייגלין בסרטון שפרסם הערב לתומכיו ומוסיף, "הנתונים המפתיעים מבני ברק וממדינות רבות בעולם מוכיחות שוב ושוב כי גישת מדעני 'הגיון בריא' היא הגישה הנכונה"

קובי עוזיאלי, י"ג כסלו תשפ"א 29/11/2020 19:32

לעצור את הטירוף משה פייגלין משה פייגלין צילום: יח"צ

רומז על חזרה לריצה בחירות? אחרי שפרש מהמירוץ לכנסת, לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח לו להתמנות לשר בממשלה שירכיב, דבר שלא קיים לבסוף, יו"ר מפלגת 'זהות' ח"כ לשעבר משה פייגלין סרטון מיוחד, בו הוא קורא לממשלה לזנוח את מדיניות הסגרים וההגבלות שנכשלה, ולאמץ גישה שונה, הכוללת הגנה ממוקדת על אוכלוסיית הסיכון תוך חזרה לשגרת חיים מבוקרת.

משה פייגלין מסביר בסרטון (שמפאת הצניעות לא מצורף) כי "במהלך השבועות האחרונים, ניסיתי להתריע על הטעות האסטרטגית במחדל ניהול משבר הקורונה. ניסיתי להעלות למודעות הציבור, את היקף הנזקים הקשים. התרעתי מפני הנגיסה האיומה בזכויות הפרט שלנו - כמו הזכות להתפרנס בכבוד, החופש לנוע ולקיים חיי חברה, הזכות לחינוך ועוד".

לדבריו, "דיברתי על המחירים האיומים הנלווים למדיניות הסגרים - הבדיקות וההגבלות, על קריסת חלק משמעותי מהעסקים הקטנים, על הדיכאון הלאומי והאישי של מאות אלפי ישראלים, על הנסיגה של תלמידי ישראל והפגיעה הרגשית, על העומס הנפשי העצום הרובץ על ההורים שצופים בילדיהם מתנתקים מכל שגרת חייהם, וזה עוד לפני שדיברנו על העלייה התלולה במספר מקרי האלימות במשפחה וההתאבדויות, אבדן צלם האנוש, העמקת השנאה בין קבוצות ופלגים בחברה הישראלית. כלל לא התחלנו לדבר על השוד הענק ששדדנו את הקופה הציבורית - החוב שהעמסנו על כתפי ילדינו".

הוא מסביר לצופים: "כשהכנתי את סרטון ההסברה הזה, עוד לא הגיעו הנתונים המפתיעים מבני ברק וממדינות רבות בעולם שמוכיחות שוב ושוב כי גישת מדעני 'הגיון בריא' היא הגישה הנכונה. גם ההכנות המפורשות לכפיית החיסונים השנויים במחלוקת לכשיגיעו לישראל, באמצעות יצירת מציאות חיים בלתי אפשרית למי שחוששים להתחסן - טרם פורסמו. רק תודעה ציבורית תעצור את הטירוף הזה". דברי פייגלין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי יכול לעדכן את פייגלין שיש גל שני בשוודיה וגל שלישי באיראן?  (ל”ת)

  הזוי

  • השנה אין שפעת כי יש רק קורונה. 


 2. צודק במאה אחוז!  (ל”ת)


 3. איך בדיוק יגנו על הזקנים ובעלי הסיכון? יכלאו אותם?  

  ידיד נפש

  • אתה שוכח שאתה חי בדורינו ולא בדורותם של אבותינו. היום אין ערך לחיים, אין ערך לבין אדם לחבירו ולאף אחד לא איכפת מזולתו. גם אלו שקוראים עצמם "חרדים" לא יודע למה הם חרדים אבל בטח שלא לדבר השם. (ל”ת)


 4. תגובה למשה פייגלין  


 5. שבדיה  

  אלמוני

  • מספר המתים שם למיליון נפשות הוא מהגבוהים בעולם. שכח לציין שחצי ממשלה מתנגדת למהלכים וכך גם רופאים בכירים. שו"ע מורה שבספק פיקוח נפש מקשיבים ומחמירים גם למיעוט רופאים. (ל”ת)


 6. יהודי שמאמין, יודע, שזכות הקיום שלנו כחברה מבוססת על התחשבות בסביבה  


 7. יהודי שמאמין, יודע, שזכות הקיום שלנו כחברה מבוססת על התחשבות בסביבה  


 8. שיגור בשבדיה  


;