1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

מתוך געגוע: מוחמד שר לאביו להיט ישראלי • צפו

מוחמד סעוד שמוכר לכולנו משיריו ומסריו לשלום ופיוס בין העמים ופתח את ביתו בריאד ליהודים ועשה היסטוריה והיסטריה ברשתות החברתיות העולמיות, העלה היום תיעוד, כשהוא שר שיר געגוע ישראלי לאביו שהלך לעולמו מנגיף הקורונה

יענקי פרבר, אהרן מילר, ט"ו כסלו תשפ"א 01/12/2020 22:41

לאחר שנפטר מקורונה מוחמד סעוד מוחמד סעוד צילום: מתוך טוויטר

ידיד ישראל, מוחמד סעוד, פרסם היום (שלישי) סרטון, בו הוא שר שיר געגוע לאביו שהלך לעולמו מנגיף הקורונה, "אחרי שאבא שלי הלך לעולמו ממחלה קשה ומנגיף הקורונה שהכניע אותו סופית, אני שר לזכרו מלא געגועים" כתב מוחמד סעוד בחשבון הטוויטר שלו. מוחמד שר את שירו של הזמר חנן בן ארי, "אמא אם הייתי יכול לרפא את הגעגוע".

כזכור, כפי שדווח ב'בחדרי חרדים' לפני שבועיים הלך לעולמו אביו של ידיד ישראל מוחמד סעוד. אלפי ישראלים ניחמו את מוחמד בפייסבוק ושלחו לו הודעות וואטסאפ. מוחמד עצמו כתב בחשבון הפייסבוק שלו על הניחומים שקיבל.

"תודה רבה רבה על המילים החמות והמעודדות" כתב סעוד, "אלוקים ישמור עליכם ועל כל משפחתכם ובעזרת השם נזכה לראות שלום בין העמים, יום יבוא וכולנו נחיה בשלום וכולכם תגיעו לבקר בממלכת סעודיה ואנחנו נגיע לבקר אצלכם בישראל, היו לי חודשים קשים מאוד בגלל המחלה של אבא שלי ע"ה, המילים שלכם עודדו אותי מאד, גם אם לא הספקתי להגיב לכולכם באופן אישי, אני רוצה שתדעו שאני קורא את כל התגובות, לפעמים לוקח לי הרבה זמן, כי הן רבות מאוד, אני לא יכול להגיב לכולכם בנפרד, כי זה מאד הרבה, תודה לכולם על העידוד ועל כל התפילות החמות והמעודדות שאלוהים בוודאי שמע, התפילות ילכו למקום טוב, אלוהים תמיד שומר את התפילות."

מוחמד מוכר לכולנו משיריו ומסריו לשלום ופיוס בין העמים, הוא פתח את ביתו בריאד ליהודים ועשה היסטוריה והיסטריה ברשתות החברתיות העולמיות, כאשר ערוצי הטלוויזיה בעולם הערבי שידרו את התיעוד של היהודים אצל מוחמד בבית, ומוחמד אף סיפר כי אביו ע"ה, תמך בשלום בין העמים.

בשבועות שלפני פטירת אביו יהודים רבים בארץ ובעולם התפללו לרפואת אביו של מוחמד, מכל העולם נשלחו אליו ברכות ואיחולים, ואף מספר ישראלים הגיעו לכותל המערבי התפללו במקום ושמו פתק עם שמו בין האבנים.

ראש הממשלה נתניהו כתב בחשבון הטוויטר שלו בשפה הערבית דברי ניחומים למוחמד סעוד שאביו הלך לעולמו מנגיף הקורונה. נתניהו כתב "בצער רב קיבלתי את הידיעה על מות אביו של ידידי מוחמד סעוד, אני שולח את תנחומיי העמוקים והזדהות כנה לידידי מוחמד ומשפחתו. שאלוקים ירחם עליו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;